Paluu tulospalveluun

Osuuskohtaiset tulokset

Matka: 7.9 km

Raumalta 2. osuus

Sija#NimiJoukkueAikamin/kmSarja
111Tommi HytönenOLD HORSE RUN24.163.04 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
26Mikko SirenTurun Toverit24.483.08 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
31Jukka KeroTurun Urheiluliitto25.053.11 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
442Rami OravakangasPohjolan Juoksijat25.183.12 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
52Juha-Matti HeinonenLimingan Niittomiehet27.193.27 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
623Viljo TiisanojaKeKe Running Team27.233.28 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
751Arttu SaarinenMacho Fantastico27.433.31 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
845Esko HeinolaKauhajoen maratoonarit28.033.33 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
932Marko LuomiDextra urheiluklinikka- Kylve28.083.34 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
104Valtteri ArstilaFinnish Marathon Runners 28.343.37 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
1159Reijo RonnilaMikkelin Kilpa-Veikot 28.393.38 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
125Matias LehtiahoTurun Urheiluliitto28.573.40 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
1361Pasi PalonenErikoistiimi Rivakat29.143.42 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
147Tapio TalvitieEndurance29.203.43 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
1543Eero HämäläinenHämeenlinnan Tarmon Maratonkoulu29.313.44 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
1671Esa VehkalahtiPorin Kuntoilijat29.533.47 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
1767Lauri JoensivuUponor-Toikkonen30.033.48 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
189Pertti PylvänäinenPakilan Visan veteraanit30.063.49 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
1819Mikko JokinenLiikuttavat30.063.49 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
203Jani HevonojaKylmäkosken Veikot30.113.49 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
2183Reijo RajahalmeVatajankosken Sähkö30.213.51 Typaikkajoukkueet (A)
2241Esa TurunenVammalan Kuntourheilijat ry30.283.51 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
2321Erkki LaitilaFinnish Marathon Runners 30.473.54 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
2465Jani TuomistoViime vuoden voittajajoukkue30.483.54 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
25139Janne Uusi-PietiläRauman kaupunki30.563.55 Typaikkajoukkueet (A)
26108Mika KaivonenVeho Lieto31.033.56 Typaikkajoukkueet (A)
2718Maija DietrichSikatori31.113.57 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
2852Marko PaakkolaViasveden Maratonklubi31.313.59 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
2995Juha LiikalaSipolin Erikoiset31.394.00 Typaikkajoukkueet (A)
3029Janne MarttilaTeam Raju31.404.01 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
3114Antti KallioLapin Salaman kuntoilijat31.414.01 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
3217Juha NuurmaEurajoen Veikot 31.584.03 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
3270Aki JärveläTeam Maku31.584.03 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
34128Atte HeinikoskiSuomen ilmailuopisto32.004.03 Typaikkajoukkueet (A)
3596Juha SoukoTelko Oy 132.264.06 Typaikkajoukkueet (A)
36138Jaakko LyytikäinenSuomen Ilmailuopisto 232.314.07 Typaikkajoukkueet (A)
3786Tomas WestVaasan Poliisiurheilijat32.394.08 Typaikkajoukkueet (A)
3847Henri KoivistoHonkajoen Seudun Urheilijat32.524.10 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
3978Noora HonkalaVauhtisammakon Rappiokonnat 33.014.11 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
4054Matias VaahtioUlvilan ura hiihto33.044.11 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
4135Antti PoukkaJuoksutiimi33.104.12 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
4277Jarmo MaurialaVammalan Kuntourheilijat ry33.174.13 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
4328Eero PäivänsaloTampereen Maratonklubi33.214.13 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
44134Sampsa RinneFinnairin vanhat kapteenit33.414.16 Typaikkajoukkueet (A)
4563Mikko LeinoELTU33.434.16 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
4622Seppo ViikkiKeurusselän Maratoonarit34.004.18 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
47101Teppo LaaksonenOras, Core Team – Keernaryhmä34.144.20 Typaikkajoukkueet (A)
4899Vesa LindénOL3-projekti34.224.21 Typaikkajoukkueet (A)
4991Janne KiveläPORPR34.234.21 Typaikkajoukkueet (A)
50131Jesse KoivulaK.T. Tähtinen Oy34.304.22 Typaikkajoukkueet (A)
5133Jarkko MännistöAPK-maratoonarit34.354.23 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
5248Jaakko RostedtJUJO TEAM34.544.25 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
5394Eero KoskinenHikipinkojat34.584.26 Typaikkajoukkueet (A)
5497Hannu HaavistoValmet Automotive35.114.27 Typaikkajoukkueet (A)
5530Vihtori MäntyläSatakuntalainen Osakunta35.124.27 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
5660Ilpo PokelaESHT35.184.28 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
5726Antti ItäkyläTakaisin kotiin35.324.30 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
58110Mirka LumiaLastenklinikan laahustajat35.394.31 Typaikkajoukkueet (A)
5989Johannes JuholaPelastuslaitos Asema 1035.484.32 Typaikkajoukkueet (A)
608Nina Vähä-KrekulaTeam Hakkarainen35.504.32 Typaikkajoukkueet (A)
60147Jani HuukiJaakko-Tuote Oy35.504.32 Typaikkajoukkueet (A)
6288Tero AromaaRolls-Royce Oy36.034.34 Typaikkajoukkueet (A)
6385Kimmo KuismaPori Energia36.044.34 Typaikkajoukkueet (A)
6475Pasi NurmelaPaperimassan Tuhoajat36.114.35 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
65135Tarja AholaEavenue36.184.36 Typaikkajoukkueet (A)
66126Juha PaturiHEVI kivitalot36.324.37 Typaikkajoukkueet (A)
67133Lassi RaittinenTAYS Miesvoimistelijat36.384.38 Typaikkajoukkueet (A)
6874Juhani KanervaNakkilan Vire kuntoilijat36.454.39 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
6958Juval NadavKarhunkaatajat36.504.40 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
7057Mika JuhalaTeam Putkirakentajat36.574.41 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
7116Jani LindforsKasitien tukkeet37.034.41 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
7249Janne AuteroArtelli Keittiöt37.084.42 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
7350Aaro HaavistoSeptiimi37.094.42 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
7493Ville LindblomBoliden Harjavalta37.174.43 Typaikkajoukkueet (A)
7582Juha MarttilaLammaisten Energia37.284.45 Typaikkajoukkueet (A)
7664Timo RiihiahoTeam Takakiri37.364.46 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
7755Ari KaunonenRC Madrunners37.454.47 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
78122Laura SuontaustaSatakunnan sairaanhoitopiiri lastentaudit37.494.47 Typaikkajoukkueet (A)
7966Hannukainen SamiKaasmarkun WPK37.514.47 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
80103Timo MettäläK-citymarket Pori Puuvilla37.524.48 Typaikkajoukkueet (A)
81149Lauri HelmiInsta Run38.134.50 Typaikkajoukkueet (A)
8213Tomi SaikkonenPorin vapaaseurakunta38.294.52 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
8392Jani HaapaniemiPorin vapaa-aikavirasto38.394.54 Typaikkajoukkueet (A)
84127Janne VälimäkiForchem Oy38.404.54 Typaikkajoukkueet (A)
8436Risto KoivulaPub Keidas38.404.54 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
8676Kalle SäreläSIO 1338.444.54 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
8737Juho VähäsantanenLeineperin pelimiehet38.454.54 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
87130Timo AaltoFinnair NykHkPer38.454.54 Typaikkajoukkueet (A)
8969Antero LindstedtVaramiesten Kakkosjoukkue38.544.55 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
90142Jere NurmiOutotec38.554.56 Typaikkajoukkueet (A)
9190Janne SchüttPori Energia39.044.57 Typaikkajoukkueet (A)
92143Ville KoitilaBMH Technology Oy39.064.57 Typaikkajoukkueet (A)
93116Keijo KohtalaMetsä Fibre Osasto 839.164.58 Typaikkajoukkueet (A)
9453Salla TuomolaMainiot mailerit39.174.58 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
95100Antti HalmelaSatakunnan pelastuslaitos - Päällystö39.204.59 Typaikkajoukkueet (A)
96129Markku RosténLähiTapiola39.214.59 Typaikkajoukkueet (A)
97144Mikko ArohonkaElinar39.505.03 Typaikkajoukkueet (A)
9862Pekka OllikainenKOUKKUPOLVET39.565.03 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
9934Tuula MattilaAPK-maratoonarit39.575.03 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
9944Anu VaherluotoTeam JASPA39.575.03 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
10146Roosa MarjaniemiVoimistelu- ja urheiluseura Pomarkun Ura 40.035.04 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
10184Joel SalmioBoliden Harjavalta 240.035.04 Typaikkajoukkueet (A)
10324Väinö VahteristoLuvian Veto ry40.165.06 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
104146Teija HokkanenSAKIPA40.235.07 Typaikkajoukkueet (A)
10598Katarzyna ZakLänsi-Kalkkuna40.355.08 Typaikkajoukkueet (A)
10640Anna HaaslahtiLastaamo40.555.11 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
107106Sari ModigEurajoen kunnan henkilöstö, HeTeKa41.175.14 Typaikkajoukkueet (A)
10873Laura RantalaCFP juoksujaos41.255.15 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
109119Lahdenmäki PerttiPorin kirjasto41.285.15 Typaikkajoukkueet (A)
11012Hanna KarjanlahtiHyvät Tuhkat41.315.15 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
11127Kati AlakoskiSlowRunners41.445.17 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
112141Sauli PelkonenVesalan työväen kävelijät41.505.18 Typaikkajoukkueet (A)
11372Eero LimnellKevään Virkeimmät41.525.18 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
114104Tuulia LiljeqvistKankaanpään katkokävelijät41.535.18 Typaikkajoukkueet (A)
115137Mirka HautamäkiVexve42.265.22 Typaikkajoukkueet (A)
116145Juha SinisaloMarva Media Oy42.305.23 Typaikkajoukkueet (A)
11720Katja Ritola Suvituulen hurjat42.325.23 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
11887Kati LindgrenHäke-runners42.335.23 Typaikkajoukkueet (A)
119114Markus JunttilaMaanmittauslaitos42.425.24 Typaikkajoukkueet (A)
120105Jarkko StenbackaK-citymarket Pori Puuvilla42.555.26 Typaikkajoukkueet (A)
12138Eetu MäkiUudenkoiviston VPK43.035.27 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
122120Johannes WallinPorin poliisin talousrikostutkijat43.405.32 Typaikkajoukkueet (A)
123140Mikko KorhonenSuomen Teräsritilä Oy43.455.32 Typaikkajoukkueet (A)
124125Sonja VuorsaloNordex Energy GmbH44.025.34 Typaikkajoukkueet (A)
125117Iiisakkala MarkusPORPR 44.065.35 Typaikkajoukkueet (A)
126124Joonas SimolaNordex Energy GmbH44.265.37 Typaikkajoukkueet (A)
127113Hannu AsmalaSAMK-TOLKKU-LEGENDS44.275.38 Typaikkajoukkueet (A)
128151Pirinen KatriOoPeeFlikat44.305.38 Typaikkajoukkueet (A)
129132Lauri MäkinenNeorem Magnets46.395.54 Typaikkajoukkueet (A)
130107Enni AuramoK-citymarket Pori Puuvilla47.155.59 Typaikkajoukkueet (A)
13115Meri KujansivuSWASM47.175.59 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
132112Noora NolviKurasaappaat47.256.00 Typaikkajoukkueet (A)
13368Aleksi KallelaNoormarkun VPK47.296.01 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
133109Satu TorvinenEuran kunta47.296.01 Typaikkajoukkueet (A)
135111Teppo PohjaPatrian Nandit Linnavuori49.106.13 Typaikkajoukkueet (A)
136118Konsta RosvallA-Insinöörit Suunnittelu Oy49.216.15 Typaikkajoukkueet (A)
137148Timo OjalaTeam nollakakkonen50.086.21 Typaikkajoukkueet (A)
13879Tuomas VahteristoPorin Nuorkauppakamari50.286.23 Typaikkajoukkueet (A)
139115Tiina NeulaluomaTeam Ahlström52.516.41 Typaikkajoukkueet (A)
14081Meri NordbergEurajoen Säästöpankki1.14.019.22 Typaikkajoukkueet (A)

Raumalta 2. osuus, matka: 7.9km: 1) Tommi Hytönen OLD HORSE RUN 24.16, 2) Mikko Siren Turun Toverit 24.48, 3) Jukka Kero Turun Urheiluliitto 25.05, 4) Rami Oravakangas Pohjolan Juoksijat 25.18, 5) Juha-Matti Heinonen Limingan Niittomiehet 27.19, 6) Viljo Tiisanoja KeKe Running Team 27.23, 7) Arttu Saarinen Macho Fantastico 27.43, 8) Esko Heinola Kauhajoen maratoonarit 28.03, 9) Marko Luomi Dextra urheiluklinikka- Kylve 28.08, 10) Valtteri Arstila Finnish Marathon Runners 28.34, 11) Reijo Ronnila Mikkelin Kilpa-Veikot 28.39, 12) Matias Lehtiaho Turun Urheiluliitto 28.57, 13) Pasi Palonen Erikoistiimi Rivakat 29.14, 14) Tapio Talvitie Endurance 29.20, 15) Eero Hämäläinen Hämeenlinnan Tarmon Maratonkoulu 29.31, 16) Esa Vehkalahti Porin Kuntoilijat 29.53, 17) Lauri Joensivu Uponor-Toikkonen 30.03, 18) Pertti Pylvänäinen Pakilan Visan veteraanit 30.06, 18) Mikko Jokinen Liikuttavat 30.06, 20) Jani Hevonoja Kylmäkosken Veikot 30.11, 21) Reijo Rajahalme Vatajankosken Sähkö 30.21, 22) Esa Turunen Vammalan Kuntourheilijat ry 30.28, 23) Erkki Laitila Finnish Marathon Runners 30.47, 24) Jani Tuomisto Viime vuoden voittajajoukkue 30.48, 25) Janne Uusi-Pietilä Rauman kaupunki 30.56, 26) Mika Kaivonen Veho Lieto 31.03, 27) Maija Dietrich Sikatori 31.11, 28) Marko Paakkola Viasveden Maratonklubi 31.31, 29) Juha Liikala Sipolin Erikoiset 31.39, 30) Janne Marttila Team Raju 31.40, 31) Antti Kallio Lapin Salaman kuntoilijat 31.41, 32) Juha Nuurma Eurajoen Veikot 31.58, 32) Aki Järvelä Team Maku 31.58, 34) Atte Heinikoski Suomen ilmailuopisto 32.00, 35) Juha Souko Telko Oy 1 32.26, 36) Jaakko Lyytikäinen Suomen Ilmailuopisto 2 32.31, 37) Tomas West Vaasan Poliisiurheilijat 32.39, 38) Henri Koivisto Honkajoen Seudun Urheilijat 32.52, 39) Noora Honkala Vauhtisammakon Rappiokonnat 33.01, 40) Matias Vaahtio Ulvilan ura hiihto 33.04, 41) Antti Poukka Juoksutiimi 33.10, 42) Jarmo Mauriala Vammalan Kuntourheilijat ry 33.17, 43) Eero Päivänsalo Tampereen Maratonklubi 33.21, 44) Sampsa Rinne Finnairin vanhat kapteenit 33.41, 45) Mikko Leino ELTU 33.43, 46) Seppo Viikki Keurusselän Maratoonarit 34.00, 47) Teppo Laaksonen Oras, Core Team – Keernaryhmä 34.14, 48) Vesa Lindén OL3-projekti 34.22, 49) Janne Kivelä PORPR 34.23, 50) Jesse Koivula K.T. Tähtinen Oy 34.30, 51) Jarkko Männistö APK-maratoonarit 34.35, 52) Jaakko Rostedt JUJO TEAM 34.54, 53) Eero Koskinen Hikipinkojat 34.58, 54) Hannu Haavisto Valmet Automotive 35.11, 55) Vihtori Mäntylä Satakuntalainen Osakunta 35.12, 56) Ilpo Pokela ESHT 35.18, 57) Antti Itäkylä Takaisin kotiin 35.32, 58) Mirka Lumia Lastenklinikan laahustajat 35.39, 59) Johannes Juhola Pelastuslaitos Asema 10 35.48, 60) Nina Vähä-Krekula Team Hakkarainen 35.50, 60) Jani Huuki Jaakko-Tuote Oy 35.50, 62) Tero Aromaa Rolls-Royce Oy 36.03, 63) Kimmo Kuisma Pori Energia 36.04, 64) Pasi Nurmela Paperimassan Tuhoajat 36.11, 65) Tarja Ahola Eavenue 36.18, 66) Juha Paturi HEVI kivitalot 36.32, 67) Lassi Raittinen TAYS Miesvoimistelijat 36.38, 68) Juhani Kanerva Nakkilan Vire kuntoilijat 36.45, 69) Juval Nadav Karhunkaatajat 36.50, 70) Mika Juhala Team Putkirakentajat 36.57, 71) Jani Lindfors Kasitien tukkeet 37.03, 72) Janne Autero Artelli Keittiöt 37.08, 73) Aaro Haavisto Septiimi 37.09, 74) Ville Lindblom Boliden Harjavalta 37.17, 75) Juha Marttila Lammaisten Energia 37.28, 76) Timo Riihiaho Team Takakiri 37.36, 77) Ari Kaunonen RC Madrunners 37.45, 78) Laura Suontausta Satakunnan sairaanhoitopiiri lastentaudit 37.49, 79) Hannukainen Sami Kaasmarkun WPK 37.51, 80) Timo Mettälä K-citymarket Pori Puuvilla 37.52, 81) Lauri Helmi Insta Run 38.13, 82) Tomi Saikkonen Porin vapaaseurakunta 38.29, 83) Jani Haapaniemi Porin vapaa-aikavirasto 38.39, 84) Janne Välimäki Forchem Oy 38.40, 84) Risto Koivula Pub Keidas 38.40, 86) Kalle Särelä SIO 13 38.44, 87) Juho Vähäsantanen Leineperin pelimiehet 38.45, 87) Timo Aalto Finnair NykHkPer 38.45, 89) Antero Lindstedt Varamiesten Kakkosjoukkue 38.54, 90) Jere Nurmi Outotec 38.55, 91) Janne Schütt Pori Energia 39.04, 92) Ville Koitila BMH Technology Oy 39.06, 93) Keijo Kohtala Metsä Fibre Osasto 8 39.16, 94) Salla Tuomola Mainiot mailerit 39.17, 95) Antti Halmela Satakunnan pelastuslaitos - Päällystö 39.20, 96) Markku Rostén LähiTapiola 39.21, 97) Mikko Arohonka Elinar 39.50, 98) Pekka Ollikainen KOUKKUPOLVET 39.56, 99) Tuula Mattila APK-maratoonarit 39.57, 99) Anu Vaherluoto Team JASPA 39.57, 101) Roosa Marjaniemi Voimistelu- ja urheiluseura Pomarkun Ura 40.03, 101) Joel Salmio Boliden Harjavalta 2 40.03, 103) Väinö Vahteristo Luvian Veto ry 40.16, 104) Teija Hokkanen SAKIPA 40.23, 105) Katarzyna Zak Länsi-Kalkkuna 40.35, 106) Anna Haaslahti Lastaamo 40.55, 107) Sari Modig Eurajoen kunnan henkilöstö, HeTeKa 41.17, 108) Laura Rantala CFP juoksujaos 41.25, 109) Lahdenmäki Pertti Porin kirjasto 41.28, 110) Hanna Karjanlahti Hyvät Tuhkat 41.31, 111) Kati Alakoski SlowRunners 41.44, 112) Sauli Pelkonen Vesalan työväen kävelijät 41.50, 113) Eero Limnell Kevään Virkeimmät 41.52, 114) Tuulia Liljeqvist Kankaanpään katkokävelijät 41.53, 115) Mirka Hautamäki Vexve 42.26, 116) Juha Sinisalo Marva Media Oy 42.30, 117) Katja Ritola Suvituulen hurjat 42.32, 118) Kati Lindgren Häke-runners 42.33, 119) Markus Junttila Maanmittauslaitos 42.42, 120) Jarkko Stenbacka K-citymarket Pori Puuvilla 42.55, 121) Eetu Mäki Uudenkoiviston VPK 43.03, 122) Johannes Wallin Porin poliisin talousrikostutkijat 43.40, 123) Mikko Korhonen Suomen Teräsritilä Oy 43.45, 124) Sonja Vuorsalo Nordex Energy GmbH 44.02, 125) Iiisakkala Markus PORPR 44.06, 126) Joonas Simola Nordex Energy GmbH 44.26, 127) Hannu Asmala SAMK-TOLKKU-LEGENDS 44.27, 128) Pirinen Katri OoPeeFlikat 44.30, 129) Lauri Mäkinen Neorem Magnets 46.39, 130) Enni Auramo K-citymarket Pori Puuvilla 47.15, 131) Meri Kujansivu SWASM 47.17, 132) Noora Nolvi Kurasaappaat 47.25, 133) Aleksi Kallela Noormarkun VPK 47.29, 133) Satu Torvinen Euran kunta 47.29, 135) Teppo Pohja Patrian Nandit Linnavuori 49.10, 136) Konsta Rosvall A-Insinöörit Suunnittelu Oy 49.21, 137) Timo Ojala Team nollakakkonen 50.08, 138) Tuomas Vahteristo Porin Nuorkauppakamari 50.28, 139) Tiina Neulaluoma Team Ahlström 52.51, 140) Meri Nordberg Eurajoen Säästöpankki 1.14.01,