Paluu tulospalveluun

Osuuskohtaiset tulokset

Matka: 6.3 km

Raumalta 4. osuus ja Eurajoelta 2. osuus

Sija#NimiJoukkueAikamin/kmSarja
130Antti-Pekka NiinistöPihlajalinna urheiluklinikka- Kylve19.273.05 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
2119Miika TenhunenPohjolan Juoksijat19.383.07 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
31Niklas WihlmanTurun Urheiluliitto20.303.15 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
46Timo ValkonenJyväskylän Kenttäurheilijat21.023.20 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
543Hopeasalo LassiTeam Toyota Tammerauto21.293.25 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
695Alex LundqvistFinnair/Norra Pilotit21.543.29 Typaikkajoukkueet (A)
762Mika WetterstrandAntin Talli Mikkeli21.593.29 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
83Jyrki KukkoFinnish Marathon Runners 22.163.32 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
95Petri LeppänenVaajakosken Kuohu22.503.37 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
1060Saku KalliomäkiKauhajoen Maratoonarit23.083.40 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
1126Juha KanniainenSalama ja kuusi Tarmoa23.373.45 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
1269Markus HeinoPorin Tarmo23.453.46 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
1366Kalle RuoholaKeKe Running Team23.593.48 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
142Tommi KeikkoKylmäkosken Veikot24.123.50 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
1575Tommi HyötyläRauman Palomiesurheilijat ry24.213.52 Typaikkajoukkueet (A)
16206Moona LatvalaTeam Ice Power Finland24.223.52 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
1618Esa VehkalahtiPorin Kuntoilijat24.223.52 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
18247Lenna HonkasaloTeam Honkasalo24.383.55 Typaikkajoukkueet (B)
1956Teppo HaapaniemiErikoistiimi Rivakat24.403.55 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
1933Janne MännikköTeam Raju24.403.55 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
2148Jari-Pekka ManninenELTU24.463.56 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
2112Mattias HäyryPorin vapaaseurakunta24.463.56 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
23213Viivi LankinenLJ- kilpikonnat24.553.57 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
2419Topi HelsténLapin Salaman kuntoilijat25.013.58 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
25204Lotta MäkinenJyväskylän Kenttäurheilijat25.083.59 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
2535Aulis HeinoViasveden Maratonklubi25.083.59 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
27243Petteri KoskiahdePorin Nopsa25.294.03 Typaikkajoukkueet (B)
2845Lehtonen EliasWestern part running club25.324.03 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
2953Rantala AnttiVammalan Kuntourheilijat ry25.434.05 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
3097Olli HirnFinnairin NykHkPer25.564.07 Typaikkajoukkueet (A)
3142Ilpo PokelaESHT25.584.07 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
3278Niemi JuhoTVO Koolla on merkitystä25.594.07 Typaikkajoukkueet (A)
3389Anssi LuomaSuomen Ilmailuopisto26.054.08 Typaikkajoukkueet (A)
34110Stefan NordmanVaasan poliisiurheilijat26.324.13 Typaikkajoukkueet (A)
3559Henri OnniselkäSuvituulen hurjat26.464.15 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
36201Marika LehteläMikkelin Kilpa-Veikot26.524.16 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
3754Jukka MajanderKeKe Running Team27.004.17 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
38210Johanna KatajistoFinnish Marathon Runners 27.084.18 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
39205Laura SunilaRunner`s Club27.114.19 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
4020Aleksi KunnasPorin kuntoilijat juniorit27.184.20 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
41259Pekka AaltoKaasmarkun WPK27.274.21 Typaikkajoukkueet (B)
42215Henna MatintupaHäjyt27.284.22 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
43203Aada OmbatiMikkelin Kilpa-Veikot27.334.22 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
44241Sakarja KoivistoOne way to Heaven27.344.23 Typaikkajoukkueet (B)
4551Jorma MennaKOUKKUPOLVET27.354.23 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
4661Jonathan BabbHyde Park Run Club28.014.27 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
47255Ari Ahola-OlliSATKS Sisätaudit28.034.27 Typaikkajoukkueet (B)
4838Timo MäenpääNakkilan Vire28.064.28 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
4994Hannu RahikkaValmet Automotive28.074.28 Typaikkajoukkueet (A)
5092Anne VarisPsyl28.114.28 Typaikkajoukkueet (A)
50105Mikael KoskinenOP-ISÄNNÖINTI28.114.28 Typaikkajoukkueet (A)
5249Kari KajanojaFinnish Marathon Runners 28.144.29 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
534Anders BerghällLänsi-Uudenmaan Urheilijat28.244.30 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
54109Tommi VenerantaBoliden Harjavalta28.264.31 Typaikkajoukkueet (A)
55236Anita NurmelaTeam Nyks28.274.31 Naiset, typaikkajoukkueet
5664Risto KoivulaPub Keidas28.304.31 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
5713Sami NatriAPK-maratoonarit28.364.32 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
5814Arto VäkipartaAPK-maratoonarit28.384.33 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
5988Jasmin PaavilainenSuomen Ilmailuopisto28.404.33 Typaikkajoukkueet (A)
6050Hannu SuuniittyLiikuttavat28.454.34 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
6152Jani LepistöKOUKKUPOLVET28.554.35 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
6277Juha SeppänenRannikkolaivasto29.044.37 Typaikkajoukkueet (A)
63103Lari PantsariSuomen Ilmailuopisto29.114.38 Typaikkajoukkueet (A)
6431Juval NadavKarhunkaatajat29.134.38 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
65117Timo PuttonenFinnairin vanhat kapteenit29.184.39 Typaikkajoukkueet (A)
66118Markku PentiläHEVI Kivitalot29.254.40 Typaikkajoukkueet (A)
6787Petteri PotiEavenue Ikaalinen29.264.40 Typaikkajoukkueet (A)
68218Sari LintulaTeepeen enkelit29.304.41 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
6996Toni ÅkerströmOutotec29.384.42 Typaikkajoukkueet (A)
7098Pauli SekkiTTY Rakennustekniikka29.434.43 Typaikkajoukkueet (A)
71207Marika PapinahoNakkilan Vire29.544.45 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
7236Merja HelkeläTFW RAUMA 29.574.45 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
73248Harri VarjusProgman MagiRunners30.144.48 Typaikkajoukkueet (B)
7328Anu MArjaniemiPomarkun Ura Kuntoilijat 30.144.48 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
75258Janne LaineValmet Automotive30.164.48 Typaikkajoukkueet (B)
7686Anu KaskinenLastenklinikan laahustajat30.214.49 Typaikkajoukkueet (A)
7779Hoikka NitaTVO-Turvallisuus ensin30.234.49 Typaikkajoukkueet (A)
7817Petri SalminenPaperimassan Tuhoajat30.454.53 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
79108Heikki ReikkoTeam Nakkila Works30.524.54 Typaikkajoukkueet (A)
8070Anna RaitanenTVO Critical Path30.594.55 Typaikkajoukkueet (A)
8146Jussi RuutiUudenkoiviston VPK31.054.56 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
82115Janne SchuttPori Energia31.074.56 Typaikkajoukkueet (A)
83211Tuula MajanderWonder Women31.134.57 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
84209Paula KohijokiFinnish Marathon Runners 31.144.57 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
8544Saara Etu-SeppäläArtelli Keittiöt31.204.58 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
8637Minna NiemiTT Treenitehdas31.275.00 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
8621Juha-Pekka KujansuuInter Truncus31.275.00 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
88244Tiina LamminmäkiAK-631.285.00 Typaikkajoukkueet (B)
89257Samuli SiivonenProgman MagiSprinters31.295.00 Typaikkajoukkueet (B)
90227Marika KallioIkaalisten Kylpylä31.375.01 Naiset, typaikkajoukkueet
9111Jukka LeväniemiSeptiimi31.385.01 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
9280Timo LaitinenMaanmittareitte ruumingulttuurseor31.395.01 Typaikkajoukkueet (A)
937Kalle-Pekka MannilaHarjUs Triathlon31.455.02 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
9472Penttilä Sanna-MariSATSHP Ensihoitokeskus 131.465.03 Typaikkajoukkueet (A)
9563Toni HaapaniemiPreiviikin Pantterit31.535.04 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
9647Markus SalonenMakon pumppu31.565.04 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
97106Reima SiivonenRauman kaupunki32.005.05 Typaikkajoukkueet (A)
9823Heikki PukkilaLeineperin pelimiehet32.015.05 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
9955Satu LehtinenPalstakallion Pinkojat32.085.06 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
10091Pasi Keski-HuikkuVeho Oy Ab32.215.08 Typaikkajoukkueet (A)
10168Mari PitkäläSatKS Leik.os.32.275.09 Typaikkajoukkueet (A)
101111Terhi MäntyvaaraTeam FitStop32.275.09 Typaikkajoukkueet (A)
10322Atte OksanenRC Madrunners32.295.09 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
104102Sami HessoJUJO TEAM32.305.10 Typaikkajoukkueet (A)
105100Inka KatajaSiviPori32.315.10 Typaikkajoukkueet (A)
106116Jyri PakarinenTeam UTU32.335.10 Typaikkajoukkueet (A)
10682Kalle KulmalaSatakunnan käräjäoikeus32.335.10 Typaikkajoukkueet (A)
108263Ilkka OlliElinarin tekoälytaistelijat32.465.12 Typaikkajoukkueet (B)
109260Jaana GorskiOAJ Eurajoki Keskustan koulu32.505.13 Typaikkajoukkueet (B)
110234Sari ModigEurajoen kunta32.515.13 Naiset, typaikkajoukkueet
111202Henna SmedroosPreiviikin kirittäret32.575.14 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
11284Paukamainen SatuTVO-Posiva - Savikorkkarit33.005.14 Typaikkajoukkueet (A)
11315Kimmo KopraHyvät tuhkat33.025.15 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
11485Jalonen TiinaTVO- Sähköjohdossa on voimaa33.035.15 Typaikkajoukkueet (A)
115230Reeta NurmiEPLL Ukin päivystys33.105.16 Naiset, typaikkajoukkueet
11593Markus RasiSuominen Kuitukankaat Oy33.105.16 Typaikkajoukkueet (A)
11740Edson MartinsVauhtisammakon juoksukoulu33.115.16 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
11873Leena NolviSAMK-TOLKKU-LEGENDS33.355.20 Typaikkajoukkueet (A)
119252Lepistö KaiVatajankosken Sähkö33.385.20 Typaikkajoukkueet (B)
120208Anne KinnunenTeam Raju33.415.21 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
121232Eeva NuurmaEurajoen kunta 33.465.22 Naiset, typaikkajoukkueet
12274Marko MansikkaNordex Energy GmbH33.495.22 Typaikkajoukkueet (A)
123220Riitta KorriHungry Birds33.525.23 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
124246Sofia ÖstermanKellahden Kunto/ Team Mäkivaara33.545.23 Typaikkajoukkueet (B)
12581Päivi AhonkiviPorin kirjasto33.585.23 Typaikkajoukkueet (A)
126237Jaana MalilaHirveereenitsemppiryhmä34.115.26 Naiset, typaikkajoukkueet
12734Tomi-Pekka TurpeinenViasveden Pullukkasarjalaiset34.165.26 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
128217Ansa JokirantaJaksaa Jaksaa34.195.27 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
129265Marjut KiuttuPoSa34.205.27 Naiset, typaikkajoukkueet
130253Laura-Kaisa HartmanHirveereenitsemppiryhmä34.215.27 Typaikkajoukkueet (B)
131256Kujansuu OlliVatajankosken Sähkö34.235.27 Typaikkajoukkueet (B)
131114Jyri LuomaSuomen Ilmailuopisto34.235.27 Typaikkajoukkueet (A)
13371Helmi PeltonenKiukaisten koulu34.285.28 Typaikkajoukkueet (A)
1349Simo ToivonenMiesten kesken!34.305.29 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
13516Jussi SaariTeam Norski34.385.30 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
13627Janne AlakoskiSlowrunners34.545.32 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
137235Marika MakkonenEuran Kunta35.145.36 Naiset, typaikkajoukkueet
138266Lotta HuhdanmäkiKirran Kirmaajat35.175.36 Typaikkajoukkueet (B)
13924Timur YakubovKaarisillan Kasvattajat35.335.39 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
14065Janna PeltolaAhlaisten Urheilijat35.415.40 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
141212Elle PorriTarmon Tytöt35.455.40 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
14210Petteri PihlajamäkiLastaamon seniorit35.535.42 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
14329Anne SomeroWBF35.555.42 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
144223Raisa PeltomaaLouhen Ladyt36.065.44 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
14439Tarja SiivonenMainiot mailerit36.065.44 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
146225Sonja DoeringOras Hanaleidit36.075.44 Naiset, typaikkajoukkueet
147245Sanna Vuorenpää-LeinoNoormarkun VPK36.115.45 Typaikkajoukkueet (B)
14832Ellaroosa NordlundLastaamon juniorit36.355.48 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
14925Piia LepikköHitaat Etenijät36.415.49 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
150228Tarja SosalaSATKS Synnytyssali36.505.51 Naiset, typaikkajoukkueet
151226Elina KalliomäkiSilmäätekevät36.535.51 Naiset, typaikkajoukkueet
151112Lauri SipiläMerisotakoulu Konelinja36.535.51 Typaikkajoukkueet (A)
15399Tiia RuohonenVesalan työväen kävelijät36.585.52 Typaikkajoukkueet (A)
154200Jenni MannermaaCoreplast Laitila36.595.52 Typaikkajoukkueet (B)
15576Auravalta KimmoSATSHP Ensihoitokeskus 237.155.55 Typaikkajoukkueet (A)
156261Teemu KivistöNuohous ja ilmastointi Nieminen37.185.55 Typaikkajoukkueet (B)
157262Merja TolonenTFW RAUMA 37.195.55 Typaikkajoukkueet (B)
158214Paula NäyräTeam Näyrät37.225.56 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
1598Pasi SaineLastaamon seniorit37.235.56 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
160250Katariina KiviojaMyötäkunto37.415.59 Typaikkajoukkueet (B)
161222Eija HärkönenMikkelin Kilpa-Veikot37.596.02 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
16258Teija LapikistoFarmitiimi38.096.03 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
163221Immonen AnnikaHölkyn kölkyn38.196.05 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
164254Saara NiemeläTeam Keskola38.226.05 Typaikkajoukkueet (B)
165231Minttu VisalaEurajoen kunta/Kuunarin kankiat38.256.06 Naiset, typaikkajoukkueet
166104Marjaana LaineMehiläinen38.476.09 Typaikkajoukkueet (A)
167240Jenna MäkeläLevottomat Jalat38.576.11 Typaikkajoukkueet (B)
168233Maila KankkunenRauKa Sossu39.226.15 Naiset, typaikkajoukkueet
168107Elina SalmioBoliden Harjavalta39.226.15 Typaikkajoukkueet (A)
17083Mira MäntyharjuLähiTapiola Lännen39.546.20 Typaikkajoukkueet (A)
171267Jere LehtinenKosken Kuohut39.576.20 Typaikkajoukkueet (B)
17257Olivia RobsonWonder Women40.316.26 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
173251Emma HeleniusÄetsän Urheiluautoilijat40.536.29 Typaikkajoukkueet (B)
174249Marjaana MustonenOAJ Eurajoki41.596.40 Typaikkajoukkueet (B)
175224Piia MinkkinenSATKS Laso1 & LASNO45.037.09 Naiset, typaikkajoukkueet
176238Laura TenhoTenhon tila47.317.33 Typaikkajoukkueet (B)
177219Raija VeneskoskiToijalan Vauhti47.397.34 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
178239Matti MustonenEurajoen kunta48.517.45 Typaikkajoukkueet (B)

Raumalta 4. osuus ja Eurajoelta 2. osuus, matka: 6.3km: 1) Antti-Pekka Niinistö Pihlajalinna urheiluklinikka- Kylve 19.27, 2) Miika Tenhunen Pohjolan Juoksijat 19.38, 3) Niklas Wihlman Turun Urheiluliitto 20.30, 4) Timo Valkonen Jyväskylän Kenttäurheilijat 21.02, 5) Hopeasalo Lassi Team Toyota Tammerauto 21.29, 6) Alex Lundqvist Finnair/Norra Pilotit 21.54, 7) Mika Wetterstrand Antin Talli Mikkeli 21.59, 8) Jyrki Kukko Finnish Marathon Runners 22.16, 9) Petri Leppänen Vaajakosken Kuohu 22.50, 10) Saku Kalliomäki Kauhajoen Maratoonarit 23.08, 11) Juha Kanniainen Salama ja kuusi Tarmoa 23.37, 12) Markus Heino Porin Tarmo 23.45, 13) Kalle Ruohola KeKe Running Team 23.59, 14) Tommi Keikko Kylmäkosken Veikot 24.12, 15) Tommi Hyötylä Rauman Palomiesurheilijat ry 24.21, 16) Moona Latvala Team Ice Power Finland 24.22, 16) Esa Vehkalahti Porin Kuntoilijat 24.22, 18) Lenna Honkasalo Team Honkasalo 24.38, 19) Teppo Haapaniemi Erikoistiimi Rivakat 24.40, 19) Janne Männikkö Team Raju 24.40, 21) Jari-Pekka Manninen ELTU 24.46, 21) Mattias Häyry Porin vapaaseurakunta 24.46, 23) Viivi Lankinen LJ- kilpikonnat 24.55, 24) Topi Helstén Lapin Salaman kuntoilijat 25.01, 25) Lotta Mäkinen Jyväskylän Kenttäurheilijat 25.08, 25) Aulis Heino Viasveden Maratonklubi 25.08, 27) Petteri Koskiahde Porin Nopsa 25.29, 28) Lehtonen Elias Western part running club 25.32, 29) Rantala Antti Vammalan Kuntourheilijat ry 25.43, 30) Olli Hirn Finnairin NykHkPer 25.56, 31) Ilpo Pokela ESHT 25.58, 32) Niemi Juho TVO Koolla on merkitystä 25.59, 33) Anssi Luoma Suomen Ilmailuopisto 26.05, 34) Stefan Nordman Vaasan poliisiurheilijat 26.32, 35) Henri Onniselkä Suvituulen hurjat 26.46, 36) Marika Lehtelä Mikkelin Kilpa-Veikot 26.52, 37) Jukka Majander KeKe Running Team 27.00, 38) Johanna Katajisto Finnish Marathon Runners 27.08, 39) Laura Sunila Runner`s Club 27.11, 40) Aleksi Kunnas Porin kuntoilijat juniorit 27.18, 41) Pekka Aalto Kaasmarkun WPK 27.27, 42) Henna Matintupa Häjyt 27.28, 43) Aada Ombati Mikkelin Kilpa-Veikot 27.33, 44) Sakarja Koivisto One way to Heaven 27.34, 45) Jorma Menna KOUKKUPOLVET 27.35, 46) Jonathan Babb Hyde Park Run Club 28.01, 47) Ari Ahola-Olli SATKS Sisätaudit 28.03, 48) Timo Mäenpää Nakkilan Vire 28.06, 49) Hannu Rahikka Valmet Automotive 28.07, 50) Anne Varis Psyl 28.11, 50) Mikael Koskinen OP-ISÄNNÖINTI 28.11, 52) Kari Kajanoja Finnish Marathon Runners 28.14, 53) Anders Berghäll Länsi-Uudenmaan Urheilijat 28.24, 54) Tommi Veneranta Boliden Harjavalta 28.26, 55) Anita Nurmela Team Nyks 28.27, 56) Risto Koivula Pub Keidas 28.30, 57) Sami Natri APK-maratoonarit 28.36, 58) Arto Väkiparta APK-maratoonarit 28.38, 59) Jasmin Paavilainen Suomen Ilmailuopisto 28.40, 60) Hannu Suuniitty Liikuttavat 28.45, 61) Jani Lepistö KOUKKUPOLVET 28.55, 62) Juha Seppänen Rannikkolaivasto 29.04, 63) Lari Pantsari Suomen Ilmailuopisto 29.11, 64) Juval Nadav Karhunkaatajat 29.13, 65) Timo Puttonen Finnairin vanhat kapteenit 29.18, 66) Markku Pentilä HEVI Kivitalot 29.25, 67) Petteri Poti Eavenue Ikaalinen 29.26, 68) Sari Lintula Teepeen enkelit 29.30, 69) Toni Åkerström Outotec 29.38, 70) Pauli Sekki TTY Rakennustekniikka 29.43, 71) Marika Papinaho Nakkilan Vire 29.54, 72) Merja Helkelä TFW RAUMA 29.57, 73) Harri Varjus Progman MagiRunners 30.14, 73) Anu MArjaniemi Pomarkun Ura Kuntoilijat 30.14, 75) Janne Laine Valmet Automotive 30.16, 76) Anu Kaskinen Lastenklinikan laahustajat 30.21, 77) Hoikka Nita TVO-Turvallisuus ensin 30.23, 78) Petri Salminen Paperimassan Tuhoajat 30.45, 79) Heikki Reikko Team Nakkila Works 30.52, 80) Anna Raitanen TVO Critical Path 30.59, 81) Jussi Ruuti Uudenkoiviston VPK 31.05, 82) Janne Schutt Pori Energia 31.07, 83) Tuula Majander Wonder Women 31.13, 84) Paula Kohijoki Finnish Marathon Runners 31.14, 85) Saara Etu-Seppälä Artelli Keittiöt 31.20, 86) Minna Niemi TT Treenitehdas 31.27, 86) Juha-Pekka Kujansuu Inter Truncus 31.27, 88) Tiina Lamminmäki AK-6 31.28, 89) Samuli Siivonen Progman MagiSprinters 31.29, 90) Marika Kallio Ikaalisten Kylpylä 31.37, 91) Jukka Leväniemi Septiimi 31.38, 92) Timo Laitinen Maanmittareitte ruumingulttuurseor 31.39, 93) Kalle-Pekka Mannila HarjUs Triathlon 31.45, 94) Penttilä Sanna-Mari SATSHP Ensihoitokeskus 1 31.46, 95) Toni Haapaniemi Preiviikin Pantterit 31.53, 96) Markus Salonen Makon pumppu 31.56, 97) Reima Siivonen Rauman kaupunki 32.00, 98) Heikki Pukkila Leineperin pelimiehet 32.01, 99) Satu Lehtinen Palstakallion Pinkojat 32.08, 100) Pasi Keski-Huikku Veho Oy Ab 32.21, 101) Mari Pitkälä SatKS Leik.os. 32.27, 101) Terhi Mäntyvaara Team FitStop 32.27, 103) Atte Oksanen RC Madrunners 32.29, 104) Sami Hesso JUJO TEAM 32.30, 105) Inka Kataja SiviPori 32.31, 106) Jyri Pakarinen Team UTU 32.33, 106) Kalle Kulmala Satakunnan käräjäoikeus 32.33, 108) Ilkka Olli Elinarin tekoälytaistelijat 32.46, 109) Jaana Gorski OAJ Eurajoki Keskustan koulu 32.50, 110) Sari Modig Eurajoen kunta 32.51, 111) Henna Smedroos Preiviikin kirittäret 32.57, 112) Paukamainen Satu TVO-Posiva - Savikorkkarit 33.00, 113) Kimmo Kopra Hyvät tuhkat 33.02, 114) Jalonen Tiina TVO- Sähköjohdossa on voimaa 33.03, 115) Reeta Nurmi EPLL Ukin päivystys 33.10, 115) Markus Rasi Suominen Kuitukankaat Oy 33.10, 117) Edson Martins Vauhtisammakon juoksukoulu 33.11, 118) Leena Nolvi SAMK-TOLKKU-LEGENDS 33.35, 119) Lepistö Kai Vatajankosken Sähkö 33.38, 120) Anne Kinnunen Team Raju 33.41, 121) Eeva Nuurma Eurajoen kunta 33.46, 122) Marko Mansikka Nordex Energy GmbH 33.49, 123) Riitta Korri Hungry Birds 33.52, 124) Sofia Österman Kellahden Kunto/ Team Mäkivaara 33.54, 125) Päivi Ahonkivi Porin kirjasto 33.58, 126) Jaana Malila Hirveereenitsemppiryhmä 34.11, 127) Tomi-Pekka Turpeinen Viasveden Pullukkasarjalaiset 34.16, 128) Ansa Jokiranta Jaksaa Jaksaa 34.19, 129) Marjut Kiuttu PoSa 34.20, 130) Laura-Kaisa Hartman Hirveereenitsemppiryhmä 34.21, 131) Kujansuu Olli Vatajankosken Sähkö 34.23, 131) Jyri Luoma Suomen Ilmailuopisto 34.23, 133) Helmi Peltonen Kiukaisten koulu 34.28, 134) Simo Toivonen Miesten kesken! 34.30, 135) Jussi Saari Team Norski 34.38, 136) Janne Alakoski Slowrunners 34.54, 137) Marika Makkonen Euran Kunta 35.14, 138) Lotta Huhdanmäki Kirran Kirmaajat 35.17, 139) Timur Yakubov Kaarisillan Kasvattajat 35.33, 140) Janna Peltola Ahlaisten Urheilijat 35.41, 141) Elle Porri Tarmon Tytöt 35.45, 142) Petteri Pihlajamäki Lastaamon seniorit 35.53, 143) Anne Somero WBF 35.55, 144) Raisa Peltomaa Louhen Ladyt 36.06, 144) Tarja Siivonen Mainiot mailerit 36.06, 146) Sonja Doering Oras Hanaleidit 36.07, 147) Sanna Vuorenpää-Leino Noormarkun VPK 36.11, 148) Ellaroosa Nordlund Lastaamon juniorit 36.35, 149) Piia Lepikkö Hitaat Etenijät 36.41, 150) Tarja Sosala SATKS Synnytyssali 36.50, 151) Elina Kalliomäki Silmäätekevät 36.53, 151) Lauri Sipilä Merisotakoulu Konelinja 36.53, 153) Tiia Ruohonen Vesalan työväen kävelijät 36.58, 154) Jenni Mannermaa Coreplast Laitila 36.59, 155) Auravalta Kimmo SATSHP Ensihoitokeskus 2 37.15, 156) Teemu Kivistö Nuohous ja ilmastointi Nieminen 37.18, 157) Merja Tolonen TFW RAUMA 37.19, 158) Paula Näyrä Team Näyrät 37.22, 159) Pasi Saine Lastaamon seniorit 37.23, 160) Katariina Kivioja Myötäkunto 37.41, 161) Eija Härkönen Mikkelin Kilpa-Veikot 37.59, 162) Teija Lapikisto Farmitiimi 38.09, 163) Immonen Annika Hölkyn kölkyn 38.19, 164) Saara Niemelä Team Keskola 38.22, 165) Minttu Visala Eurajoen kunta/Kuunarin kankiat 38.25, 166) Marjaana Laine Mehiläinen 38.47, 167) Jenna Mäkelä Levottomat Jalat 38.57, 168) Maila Kankkunen RauKa Sossu 39.22, 168) Elina Salmio Boliden Harjavalta 39.22, 170) Mira Mäntyharju LähiTapiola Lännen 39.54, 171) Jere Lehtinen Kosken Kuohut 39.57, 172) Olivia Robson Wonder Women 40.31, 173) Emma Helenius Äetsän Urheiluautoilijat 40.53, 174) Marjaana Mustonen OAJ Eurajoki 41.59, 175) Piia Minkkinen SATKS Laso1 & LASNO 45.03, 176) Laura Tenho Tenhon tila 47.31, 177) Raija Veneskoski Toijalan Vauhti 47.39, 178) Matti Mustonen Eurajoen kunta 48.51,