Paluu tulospalveluun

Osuuskohtaiset tulokset

Matka: 5.0 km

Raumalta 6. osuus ja Eurajoelta 4. osuus

Sija#NimiJoukkueAikamin/kmSarja
1119Kari PoutiainenPohjolan Juoksijat16.033.13 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
230Julius MäkinenPihlajalinna urheiluklinikka- Kylve16.053.13 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
36Jussi EskolaJyväskylän Kenttäurheilijat17.303.30 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
41Eetu LindholmTurun Urheiluliitto17.413.32 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
53Jeremy PalmerFinnish Marathon Runners 18.263.41 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
62Arttu JaakkolaKylmäkosken Veikot18.313.42 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
75Juha ToivonenVaajakosken Kuohu18.513.46 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
8204Venla SaariJyväskylän Kenttäurheilijat18.533.47 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
954Keijo PasanenKeKe Running Team19.243.53 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
1043Saari MattiTeam Toyota Tammerauto19.263.53 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
1049Janne KlasilaFinnish Marathon Runners 19.263.53 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
1260Kaarlo MaaninkaKauhajoen Maratoonarit19.323.54 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
1356Juho PihlaaviitaErikoistiimi Rivakat19.453.57 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
1466Hannu MalmbergKeKe Running Team19.493.58 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
15213Anna HyvärinenLJ- kilpikonnat19.553.59 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
16258Juha SeppänenValmet Automotive20.024.00 Typaikkajoukkueet (B)
1762Eetu ValtolaAntin Talli Mikkeli20.054.01 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
1875Tapio LähdemäkiRauman Palomiesurheilijat ry20.094.02 Typaikkajoukkueet (A)
1969Tomi PakarinenPorin Tarmo20.104.02 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
2026Kimmo LeväSalama ja kuusi Tarmoa20.174.03 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
2189Antti VenäläinenSuomen Ilmailuopisto20.244.05 Typaikkajoukkueet (A)
21110Peter KarlssonVaasan poliisiurheilijat20.244.05 Typaikkajoukkueet (A)
23243Teemu Uusi-RantalaPorin Nopsa20.254.05 Typaikkajoukkueet (B)
2434Olavi PiisiViasveden Pullukkasarjalaiset20.294.06 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
2518Heikki TuiskuPorin Kuntoilijat20.404.08 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
2577Antti EskelinenRannikkolaivasto20.404.08 Typaikkajoukkueet (A)
2797Arthur WuolaFinnairin NykHkPer20.434.09 Typaikkajoukkueet (A)
2811Elina HaavistoSeptiimi20.494.10 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
2913Eero TuominenAPK-maratoonarit20.564.11 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
30203Neela OmbatiMikkelin Kilpa-Veikot20.574.11 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
3183Akseli VenhoLähiTapiola Lännen21.014.12 Typaikkajoukkueet (A)
32205Sanna MalinenRunner`s Club21.044.13 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
3319Miikka TuominenLapin Salaman kuntoilijat21.054.13 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
3395Joonas KoskinenFinnair/Norra Pilotit21.054.13 Typaikkajoukkueet (A)
35249Janne JärvinenOAJ Eurajoki21.094.14 Typaikkajoukkueet (B)
3653Mauriala JarmoVammalan Kuntourheilijat ry21.144.15 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
37206Laura VuorimiesTeam Ice Power Finland21.194.16 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
3814Aulis ValliAPK-maratoonarit21.274.17 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
3935Lauri HeinoViasveden Maratonklubi21.414.20 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
40210Maija KasevaFinnish Marathon Runners 21.534.23 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
4185Nyman TommiTVO- Sähköjohdossa on voimaa21.584.24 Typaikkajoukkueet (A)
4122Mervi SaviaroRC Madrunners21.584.24 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
4348Kari MäkeläELTU22.044.25 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
44211Kati OikarinenWonder Women22.054.25 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
44256Pihlajamäki PekkaVatajankosken Sähkö22.054.25 Typaikkajoukkueet (B)
4686Ilkka KetolaLastenklinikan laahustajat22.074.25 Typaikkajoukkueet (A)
4731Mikko LuomaKarhunkaatajat22.084.26 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
484Julius WesterbergLänsi-Uudenmaan Urheilijat22.134.27 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
49103Konrad LewandowskiSuomen Ilmailuopisto22.194.28 Typaikkajoukkueet (A)
50106Risto PeltonenRauman kaupunki22.224.28 Typaikkajoukkueet (A)
5133Jan GeisorTeam Raju22.254.29 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
5255Matti KuusinenPalstakallion Pinkojat22.284.30 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
53117Olli PöllänenFinnairin vanhat kapteenit22.494.34 Typaikkajoukkueet (A)
5440Kai HildenVauhtisammakon juoksukoulu22.514.34 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
5561Anne BabbHyde Park Run Club22.534.35 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
559Tommi RantalaMiesten kesken!22.534.35 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
57109Vesa VuorinenBoliden Harjavalta22.564.35 Typaikkajoukkueet (A)
58212Riitta HeinonenTarmon Tytöt23.004.36 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
5973Annika SuvelaSAMK-TOLKKU-LEGENDS23.034.37 Typaikkajoukkueet (A)
6044Janne AuteroArtelli Keittiöt23.044.37 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
6163Jukka MattilaPreiviikin Pantterit23.114.38 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
6245Lehtonen VenlaWestern part running club23.144.39 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
6370Kari HakalaTVO Critical Path23.214.40 Typaikkajoukkueet (A)
64239Martti ViinamäkiEurajoen kunta23.224.40 Typaikkajoukkueet (B)
65259Tapio RantavalliKaasmarkun WPK23.304.42 Typaikkajoukkueet (B)
66255Saara TammisaloSATKS Sisätaudit23.474.45 Typaikkajoukkueet (B)
67209Sini LaariFinnish Marathon Runners 23.494.46 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
6891Olli ViljamaaVeho Oy Ab23.504.46 Typaikkajoukkueet (A)
6981Till PaalaPorin kirjasto23.524.46 Typaikkajoukkueet (A)
7020Elmiina KulmalaPorin kuntoilijat juniorit23.564.47 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
7028Pasi GrönmanPomarkun Ura Kuntoilijat 23.564.47 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
72114Olavi KukkonenSuomen Ilmailuopisto23.594.48 Typaikkajoukkueet (A)
7325Niina HeinoHitaat Etenijät24.054.49 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
7452Martti HeikkiläKOUKKUPOLVET24.074.49 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
7588Joosua SiiriläSuomen Ilmailuopisto24.094.50 Typaikkajoukkueet (A)
7687Jukka KoskiniemiEavenue Ikaalinen24.104.50 Typaikkajoukkueet (A)
7794Tommi KuorttiValmet Automotive24.124.50 Typaikkajoukkueet (A)
7821Jussi TuomolaInter Truncus24.144.51 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
79116Jani LahtinenTeam UTU24.164.51 Typaikkajoukkueet (A)
8050Kari NieminenLiikuttavat24.174.51 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
8116Laura KivistöTeam Norski24.184.52 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
8251Juhani SeppäläKOUKKUPOLVET24.204.52 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
83207Annika MäkinenNakkilan Vire24.264.53 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
84227Kati LappalainenIkaalisten Kylpylä24.304.54 Naiset, typaikkajoukkueet
85208Nina JussinojaTeam Raju24.314.54 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
86253Anu VaherluotoHirveereenitsemppiryhmä24.424.56 Typaikkajoukkueet (B)
87252Reho AkseliVatajankosken Sähkö24.474.57 Typaikkajoukkueet (B)
87218Annika PolviTeepeen enkelit24.474.57 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
8974Olli TakalammiNordex Energy GmbH24.524.58 Typaikkajoukkueet (A)
90201Silja ValtolaMikkelin Kilpa-Veikot25.105.02 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
9147Marko MäntyläMakon pumppu25.185.04 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
92102Teemu TeiniJUJO TEAM25.195.04 Typaikkajoukkueet (A)
93246Mila MäkivaaraKellahden Kunto/ Team Mäkivaara25.215.04 Typaikkajoukkueet (B)
9493Ville AarnioSuominen Kuitukankaat Oy25.245.05 Typaikkajoukkueet (A)
9565Aki GröndahlAhlaisten Urheilijat25.255.05 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
9659Kiia RitolaSuvituulen hurjat25.285.06 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
97260Elina KäkeläOAJ Eurajoki Keskustan koulu25.385.08 Typaikkajoukkueet (B)
9864Laura JoensuuPub Keidas25.405.08 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
9978Tommila JanneTVO Koolla on merkitystä25.465.09 Typaikkajoukkueet (A)
10017Pertti LaaksoPaperimassan Tuhoajat25.485.10 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
101247Timo HonkasaloTeam Honkasalo25.505.10 Typaikkajoukkueet (B)
10237Marjo HolmströmTT Treenitehdas25.515.10 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
103238Janne AakulaTenhon tila25.585.12 Typaikkajoukkueet (B)
10442Salla SalokangasESHT26.035.13 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
105228Sinikka OksaSATKS Synnytyssali26.095.14 Naiset, typaikkajoukkueet
10638Terhi MännistöNakkilan Vire26.175.15 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
107225Sanna RauhalaOras Hanaleidit26.275.17 Naiset, typaikkajoukkueet
10879Kuokkanen PetteriTVO-Turvallisuus ensin26.285.18 Typaikkajoukkueet (A)
10912Aki RuotsalaPorin vapaaseurakunta26.325.18 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
11098Niina KemppainenTTY Rakennustekniikka26.365.19 Typaikkajoukkueet (A)
111215Ave MurtokangasHäjyt26.375.19 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
11196Timo KorpelaOutotec26.375.19 Typaikkajoukkueet (A)
113241Suvi-Ester KoivistoOne way to Heaven26.405.20 Typaikkajoukkueet (B)
11310Pia MajakulmaLastaamon seniorit26.405.20 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
115219Sini TöppäräToijalan Vauhti26.445.21 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
116237Millariikka ValtonenHirveereenitsemppiryhmä26.465.21 Naiset, typaikkajoukkueet
117111Anna-Liisa RuusunenTeam FitStop26.495.22 Typaikkajoukkueet (A)
11892Riikka PelttariPsyl26.515.22 Typaikkajoukkueet (A)
11857Laura NieminenWonder Women26.515.22 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
120226Kati VillanenSilmäätekevät26.565.23 Naiset, typaikkajoukkueet
12139Salla TuomolaMainiot mailerit27.015.24 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
122267Joona KiveläKosken Kuohut27.175.27 Typaikkajoukkueet (B)
123104Jenni MerimaaMehiläinen27.255.29 Typaikkajoukkueet (A)
124232Sani OllarantaEurajoen kunta 27.265.29 Naiset, typaikkajoukkueet
12568Anna-Kristiina RosendahlSatKS Leik.os.27.335.31 Typaikkajoukkueet (A)
126118Lauri PöyhönenHEVI Kivitalot27.355.31 Typaikkajoukkueet (A)
12736Toni KareniusTFW RAUMA 27.475.33 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
128236Kaisa RosendahlTeam Nyks27.525.34 Naiset, typaikkajoukkueet
129265Johanna RaukolaPoSa27.555.35 Naiset, typaikkajoukkueet
130263Tuomas LjungqvistElinarin tekoälytaistelijat28.055.37 Typaikkajoukkueet (B)
13129Päivi ViinamäkiWBF28.085.38 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
132266Hanna LiljeroosKirran Kirmaajat28.155.39 Typaikkajoukkueet (B)
13315Tytti PoukkaHyvät tuhkat28.195.40 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
134108Martti LoustiTeam Nakkila Works28.215.40 Typaikkajoukkueet (A)
135251Venla JärvenpääÄetsän Urheiluautoilijat28.275.41 Typaikkajoukkueet (B)
13672Rikkonen Tia-MariaSATSHP Ensihoitokeskus 128.455.45 Typaikkajoukkueet (A)
137217Hanna HamaraJaksaa Jaksaa28.465.45 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
13846Eetu MäkiUudenkoiviston VPK28.525.46 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
1398Susanna Huhdanmäki-AlakoskiLastaamon seniorit29.005.48 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
13924Katja PatorantaKaarisillan Kasvattajat29.005.48 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
14132Sofia SookariLastaamon juniorit29.115.50 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
142254Susanna AnttolainenTeam Keskola29.125.50 Typaikkajoukkueet (B)
143220Johanna SuokantoHungry Birds29.235.53 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
144202Marjo RuohonevaPreiviikin kirittäret29.295.54 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
14527Timo OjanenSlowrunners29.325.54 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
146233Saila HohtariRauKa Sossu29.395.56 Naiset, typaikkajoukkueet
147107Maarit GratschewBoliden Harjavalta29.405.56 Typaikkajoukkueet (A)
148105Harri PoutanenOP-ISÄNNÖINTI29.525.58 Typaikkajoukkueet (A)
149250Paula YlänenMyötäkunto30.106.02 Typaikkajoukkueet (B)
15080Matti MäensivuMaanmittareitte ruumingulttuurseor30.126.02 Typaikkajoukkueet (A)
151245Timo VuorenpääNoormarkun VPK30.226.04 Typaikkajoukkueet (B)
152240Sini MäkeläLevottomat Jalat30.276.05 Typaikkajoukkueet (B)
153262Kirsi KuromaaTFW RAUMA 30.306.06 Typaikkajoukkueet (B)
154257Taru HeinoProgman MagiSprinters30.316.06 Typaikkajoukkueet (B)
155223Tuula HautaviitaLouhen Ladyt30.376.07 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
156248Lesley KiernanProgman MagiRunners30.426.08 Typaikkajoukkueet (B)
157224Anu HeikkiläSATKS Laso1 & LASNO30.436.09 Naiset, typaikkajoukkueet
158200Tapani KangasniemiCoreplast Laitila30.456.09 Typaikkajoukkueet (B)
159222Pirjo PaananenMikkelin Kilpa-Veikot30.476.09 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
160234Jonna HalminenEurajoen kunta30.566.11 Naiset, typaikkajoukkueet
161214Jemina Jasu-NäyräTeam Näyrät30.586.12 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
162112Ville LusaMerisotakoulu Konelinja31.106.14 Typaikkajoukkueet (A)
163235Piia NurmiEuran Kunta31.216.16 Naiset, typaikkajoukkueet
16484Haapalehto SophieTVO-Posiva - Savikorkkarit31.486.22 Typaikkajoukkueet (A)
165100Jaana SalonenSiviPori31.506.22 Typaikkajoukkueet (A)
166231Milla RäsänenEurajoen kunta/Kuunarin kankiat31.576.23 Naiset, typaikkajoukkueet
16799Marja VääräläVesalan työväen kävelijät32.016.24 Typaikkajoukkueet (A)
16871Virpi LuomaKiukaisten koulu32.126.26 Typaikkajoukkueet (A)
16923Mika ToivonenLeineperin pelimiehet32.196.28 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
170221Huuskonen PeppiHölkyn kölkyn32.226.28 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
170244Johannes TuoriAK-632.226.28 Typaikkajoukkueet (B)
17258Taina HaapalaFarmitiimi32.366.31 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
173115Tiia NiemiPori Energia32.376.31 Typaikkajoukkueet (A)
174230Paula VäliniemiEPLL Ukin päivystys32.486.34 Naiset, typaikkajoukkueet
17576VaahtioJariSATSHP Ensihoitokeskus 233.096.38 Typaikkajoukkueet (A)
1767Henri LaaksonenHarjUs Triathlon33.536.47 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
177261Eetu ElohakaNuohous ja ilmastointi Nieminen34.036.49 Typaikkajoukkueet (B)
17882Merja LämsäSatakunnan käräjäoikeus35.507.10 Typaikkajoukkueet (A)

Raumalta 6. osuus ja Eurajoelta 4. osuus, matka: 5.0km: 1) Kari Poutiainen Pohjolan Juoksijat 16.03, 2) Julius Mäkinen Pihlajalinna urheiluklinikka- Kylve 16.05, 3) Jussi Eskola Jyväskylän Kenttäurheilijat 17.30, 4) Eetu Lindholm Turun Urheiluliitto 17.41, 5) Jeremy Palmer Finnish Marathon Runners 18.26, 6) Arttu Jaakkola Kylmäkosken Veikot 18.31, 7) Juha Toivonen Vaajakosken Kuohu 18.51, 8) Venla Saari Jyväskylän Kenttäurheilijat 18.53, 9) Keijo Pasanen KeKe Running Team 19.24, 10) Saari Matti Team Toyota Tammerauto 19.26, 10) Janne Klasila Finnish Marathon Runners 19.26, 12) Kaarlo Maaninka Kauhajoen Maratoonarit 19.32, 13) Juho Pihlaaviita Erikoistiimi Rivakat 19.45, 14) Hannu Malmberg KeKe Running Team 19.49, 15) Anna Hyvärinen LJ- kilpikonnat 19.55, 16) Juha Seppänen Valmet Automotive 20.02, 17) Eetu Valtola Antin Talli Mikkeli 20.05, 18) Tapio Lähdemäki Rauman Palomiesurheilijat ry 20.09, 19) Tomi Pakarinen Porin Tarmo 20.10, 20) Kimmo Levä Salama ja kuusi Tarmoa 20.17, 21) Antti Venäläinen Suomen Ilmailuopisto 20.24, 21) Peter Karlsson Vaasan poliisiurheilijat 20.24, 23) Teemu Uusi-Rantala Porin Nopsa 20.25, 24) Olavi Piisi Viasveden Pullukkasarjalaiset 20.29, 25) Heikki Tuisku Porin Kuntoilijat 20.40, 25) Antti Eskelinen Rannikkolaivasto 20.40, 27) Arthur Wuola Finnairin NykHkPer 20.43, 28) Elina Haavisto Septiimi 20.49, 29) Eero Tuominen APK-maratoonarit 20.56, 30) Neela Ombati Mikkelin Kilpa-Veikot 20.57, 31) Akseli Venho LähiTapiola Lännen 21.01, 32) Sanna Malinen Runner`s Club 21.04, 33) Miikka Tuominen Lapin Salaman kuntoilijat 21.05, 33) Joonas Koskinen Finnair/Norra Pilotit 21.05, 35) Janne Järvinen OAJ Eurajoki 21.09, 36) Mauriala Jarmo Vammalan Kuntourheilijat ry 21.14, 37) Laura Vuorimies Team Ice Power Finland 21.19, 38) Aulis Valli APK-maratoonarit 21.27, 39) Lauri Heino Viasveden Maratonklubi 21.41, 40) Maija Kaseva Finnish Marathon Runners 21.53, 41) Nyman Tommi TVO- Sähköjohdossa on voimaa 21.58, 41) Mervi Saviaro RC Madrunners 21.58, 43) Kari Mäkelä ELTU 22.04, 44) Kati Oikarinen Wonder Women 22.05, 44) Pihlajamäki Pekka Vatajankosken Sähkö 22.05, 46) Ilkka Ketola Lastenklinikan laahustajat 22.07, 47) Mikko Luoma Karhunkaatajat 22.08, 48) Julius Westerberg Länsi-Uudenmaan Urheilijat 22.13, 49) Konrad Lewandowski Suomen Ilmailuopisto 22.19, 50) Risto Peltonen Rauman kaupunki 22.22, 51) Jan Geisor Team Raju 22.25, 52) Matti Kuusinen Palstakallion Pinkojat 22.28, 53) Olli Pöllänen Finnairin vanhat kapteenit 22.49, 54) Kai Hilden Vauhtisammakon juoksukoulu 22.51, 55) Anne Babb Hyde Park Run Club 22.53, 55) Tommi Rantala Miesten kesken! 22.53, 57) Vesa Vuorinen Boliden Harjavalta 22.56, 58) Riitta Heinonen Tarmon Tytöt 23.00, 59) Annika Suvela SAMK-TOLKKU-LEGENDS 23.03, 60) Janne Autero Artelli Keittiöt 23.04, 61) Jukka Mattila Preiviikin Pantterit 23.11, 62) Lehtonen Venla Western part running club 23.14, 63) Kari Hakala TVO Critical Path 23.21, 64) Martti Viinamäki Eurajoen kunta 23.22, 65) Tapio Rantavalli Kaasmarkun WPK 23.30, 66) Saara Tammisalo SATKS Sisätaudit 23.47, 67) Sini Laari Finnish Marathon Runners 23.49, 68) Olli Viljamaa Veho Oy Ab 23.50, 69) Till Paala Porin kirjasto 23.52, 70) Elmiina Kulmala Porin kuntoilijat juniorit 23.56, 70) Pasi Grönman Pomarkun Ura Kuntoilijat 23.56, 72) Olavi Kukkonen Suomen Ilmailuopisto 23.59, 73) Niina Heino Hitaat Etenijät 24.05, 74) Martti Heikkilä KOUKKUPOLVET 24.07, 75) Joosua Siirilä Suomen Ilmailuopisto 24.09, 76) Jukka Koskiniemi Eavenue Ikaalinen 24.10, 77) Tommi Kuortti Valmet Automotive 24.12, 78) Jussi Tuomola Inter Truncus 24.14, 79) Jani Lahtinen Team UTU 24.16, 80) Kari Nieminen Liikuttavat 24.17, 81) Laura Kivistö Team Norski 24.18, 82) Juhani Seppälä KOUKKUPOLVET 24.20, 83) Annika Mäkinen Nakkilan Vire 24.26, 84) Kati Lappalainen Ikaalisten Kylpylä 24.30, 85) Nina Jussinoja Team Raju 24.31, 86) Anu Vaherluoto Hirveereenitsemppiryhmä 24.42, 87) Reho Akseli Vatajankosken Sähkö 24.47, 87) Annika Polvi Teepeen enkelit 24.47, 89) Olli Takalammi Nordex Energy GmbH 24.52, 90) Silja Valtola Mikkelin Kilpa-Veikot 25.10, 91) Marko Mäntylä Makon pumppu 25.18, 92) Teemu Teini JUJO TEAM 25.19, 93) Mila Mäkivaara Kellahden Kunto/ Team Mäkivaara 25.21, 94) Ville Aarnio Suominen Kuitukankaat Oy 25.24, 95) Aki Gröndahl Ahlaisten Urheilijat 25.25, 96) Kiia Ritola Suvituulen hurjat 25.28, 97) Elina Käkelä OAJ Eurajoki Keskustan koulu 25.38, 98) Laura Joensuu Pub Keidas 25.40, 99) Tommila Janne TVO Koolla on merkitystä 25.46, 100) Pertti Laakso Paperimassan Tuhoajat 25.48, 101) Timo Honkasalo Team Honkasalo 25.50, 102) Marjo Holmström TT Treenitehdas 25.51, 103) Janne Aakula Tenhon tila 25.58, 104) Salla Salokangas ESHT 26.03, 105) Sinikka Oksa SATKS Synnytyssali 26.09, 106) Terhi Männistö Nakkilan Vire 26.17, 107) Sanna Rauhala Oras Hanaleidit 26.27, 108) Kuokkanen Petteri TVO-Turvallisuus ensin 26.28, 109) Aki Ruotsala Porin vapaaseurakunta 26.32, 110) Niina Kemppainen TTY Rakennustekniikka 26.36, 111) Ave Murtokangas Häjyt 26.37, 111) Timo Korpela Outotec 26.37, 113) Suvi-Ester Koivisto One way to Heaven 26.40, 113) Pia Majakulma Lastaamon seniorit 26.40, 115) Sini Töppärä Toijalan Vauhti 26.44, 116) Millariikka Valtonen Hirveereenitsemppiryhmä 26.46, 117) Anna-Liisa Ruusunen Team FitStop 26.49, 118) Riikka Pelttari Psyl 26.51, 118) Laura Nieminen Wonder Women 26.51, 120) Kati Villanen Silmäätekevät 26.56, 121) Salla Tuomola Mainiot mailerit 27.01, 122) Joona Kivelä Kosken Kuohut 27.17, 123) Jenni Merimaa Mehiläinen 27.25, 124) Sani Ollaranta Eurajoen kunta 27.26, 125) Anna-Kristiina Rosendahl SatKS Leik.os. 27.33, 126) Lauri Pöyhönen HEVI Kivitalot 27.35, 127) Toni Karenius TFW RAUMA 27.47, 128) Kaisa Rosendahl Team Nyks 27.52, 129) Johanna Raukola PoSa 27.55, 130) Tuomas Ljungqvist Elinarin tekoälytaistelijat 28.05, 131) Päivi Viinamäki WBF 28.08, 132) Hanna Liljeroos Kirran Kirmaajat 28.15, 133) Tytti Poukka Hyvät tuhkat 28.19, 134) Martti Lousti Team Nakkila Works 28.21, 135) Venla Järvenpää Äetsän Urheiluautoilijat 28.27, 136) Rikkonen Tia-Maria SATSHP Ensihoitokeskus 1 28.45, 137) Hanna Hamara Jaksaa Jaksaa 28.46, 138) Eetu Mäki Uudenkoiviston VPK 28.52, 139) Susanna Huhdanmäki-Alakoski Lastaamon seniorit 29.00, 139) Katja Patoranta Kaarisillan Kasvattajat 29.00, 141) Sofia Sookari Lastaamon juniorit 29.11, 142) Susanna Anttolainen Team Keskola 29.12, 143) Johanna Suokanto Hungry Birds 29.23, 144) Marjo Ruohoneva Preiviikin kirittäret 29.29, 145) Timo Ojanen Slowrunners 29.32, 146) Saila Hohtari RauKa Sossu 29.39, 147) Maarit Gratschew Boliden Harjavalta 29.40, 148) Harri Poutanen OP-ISÄNNÖINTI 29.52, 149) Paula Ylänen Myötäkunto 30.10, 150) Matti Mäensivu Maanmittareitte ruumingulttuurseor 30.12, 151) Timo Vuorenpää Noormarkun VPK 30.22, 152) Sini Mäkelä Levottomat Jalat 30.27, 153) Kirsi Kuromaa TFW RAUMA 30.30, 154) Taru Heino Progman MagiSprinters 30.31, 155) Tuula Hautaviita Louhen Ladyt 30.37, 156) Lesley Kiernan Progman MagiRunners 30.42, 157) Anu Heikkilä SATKS Laso1 & LASNO 30.43, 158) Tapani Kangasniemi Coreplast Laitila 30.45, 159) Pirjo Paananen Mikkelin Kilpa-Veikot 30.47, 160) Jonna Halminen Eurajoen kunta 30.56, 161) Jemina Jasu-Näyrä Team Näyrät 30.58, 162) Ville Lusa Merisotakoulu Konelinja 31.10, 163) Piia Nurmi Euran Kunta 31.21, 164) Haapalehto Sophie TVO-Posiva - Savikorkkarit 31.48, 165) Jaana Salonen SiviPori 31.50, 166) Milla Räsänen Eurajoen kunta/Kuunarin kankiat 31.57, 167) Marja Väärälä Vesalan työväen kävelijät 32.01, 168) Virpi Luoma Kiukaisten koulu 32.12, 169) Mika Toivonen Leineperin pelimiehet 32.19, 170) Huuskonen Peppi Hölkyn kölkyn 32.22, 170) Johannes Tuori AK-6 32.22, 172) Taina Haapala Farmitiimi 32.36, 173) Tiia Niemi Pori Energia 32.37, 174) Paula Väliniemi EPLL Ukin päivystys 32.48, 175) VaahtioJari SATSHP Ensihoitokeskus 2 33.09, 176) Henri Laaksonen HarjUs Triathlon 33.53, 177) Eetu Elohaka Nuohous ja ilmastointi Nieminen 34.03, 178) Merja Lämsä Satakunnan käräjäoikeus 35.50,