Paluu tulospalveluun

Osuuskohtaiset tulokset

Matka: 10.5 km

Raumalta 7. osuus ja Eurajoelta 5. osuus eli viestin viimeinen osuus

Sija#NimiJoukkueAikamin/kmSarja
130Jarkko JärvenpääPihlajalinna urheiluklinikka- Kylve30.152.53 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
26Miika TakalaJyväskylän Kenttäurheilijat32.503.08 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
366Joonas HarjamäkiKeKe Running Team33.363.12 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
41Jaakko KeroTurun Urheiluliitto34.013.14 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
543Niemi JanneTeam Toyota Tammerauto34.053.15 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
6119Jaakko LeinonenPohjolan Juoksijat34.263.17 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
75Janne JokinenVaajakosken Kuohu34.513.19 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
83Tomi HalmeFinnish Marathon Runners 35.023.20 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
960Joni HulkkoKauhajoen Maratoonarit35.293.23 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
1018Jouko MahlamäkiPorin Kuntoilijat35.553.25 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
1062Antti NisonenAntin Talli Mikkeli35.553.25 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
1256Juha PalonenErikoistiimi Rivakat36.553.31 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
1378Hytönen JoonasTVO Koolla on merkitystä37.123.33 Typaikkajoukkueet (A)
1419Janne Ala-ÄijäläLapin Salaman kuntoilijat37.153.33 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
152Riku-Antti NaskaliKylmäkosken Veikot37.293.34 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
1611Are HaavistoSeptiimi38.093.38 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
17247Hannu HonkasaloTeam Honkasalo38.313.40 Typaikkajoukkueet (B)
18204Tiina FörhJyväskylän Kenttäurheilijat38.483.42 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
19109Jarno StenroosBoliden Harjavalta39.003.43 Typaikkajoukkueet (A)
2086Pauliina UtriainenLastenklinikan laahustajat39.033.43 Typaikkajoukkueet (A)
2169Kai HeinonenPorin Tarmo39.453.47 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
2277Jaani MerenlehtoRannikkolaivasto39.483.47 Typaikkajoukkueet (A)
2395Jesse SillanmäkiFinnair/Norra Pilotit39.493.48 Typaikkajoukkueet (A)
24206Paula TukiainenTeam Ice Power Finland40.073.49 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
2450Mikko JokinenLiikuttavat40.073.49 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
2626Tapani RaatikainenSalama ja kuusi Tarmoa40.113.50 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
2739Juha KukkamoMainiot mailerit40.163.50 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
28203Eija HartikainenMikkelin Kilpa-Veikot40.233.51 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
2954Jarno SalomäkiKeKe Running Team40.333.52 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
3075Mikko PuolitaivalRauman Palomiesurheilijat ry40.383.52 Typaikkajoukkueet (A)
3138Jarkko KujamäkiNakkilan Vire40.413.52 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
3297Vesa UuspeltoFinnairin NykHkPer40.473.53 Typaikkajoukkueet (A)
3335Tom OlssonViasveden Maratonklubi41.033.55 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
3414Juha SoukoAPK-maratoonarit41.083.55 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
3552Ville-Veikko NurminenKOUKKUPOLVET41.143.56 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
3640Janne IkonenVauhtisammakon juoksukoulu41.253.57 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
3745Lehtonen EeroWestern part running club41.363.58 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
3849Mika Ontto-PanulaFinnish Marathon Runners 41.463.59 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
39110Mats TuomelaVaasan poliisiurheilijat41.523.59 Typaikkajoukkueet (A)
4055Mikko TenhoPalstakallion Pinkojat41.584.00 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
41256Rajahalme ReijoVatajankosken Sähkö42.094.01 Typaikkajoukkueet (B)
42252Huhtala JariVatajankosken Sähkö42.114.01 Typaikkajoukkueet (B)
43106Ville VäliniemiRauman kaupunki42.274.03 Typaikkajoukkueet (A)
44205Saara MalinenRunner`s Club42.364.03 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
4589Atte HeinikoskiSuomen Ilmailuopisto42.514.05 Typaikkajoukkueet (A)
4637Jaakko JänttiTT Treenitehdas42.554.05 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
47210Kaisa TanskanenFinnish Marathon Runners 43.044.06 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
4853Siivonen JereVammalan Kuntourheilijat ry43.104.07 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
49213Essi HjelmLJ- kilpikonnat43.184.07 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
5044Marko MyllymäkiArtelli Keittiöt43.234.08 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
5120Samu HalmePorin kuntoilijat juniorit43.344.09 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
5280Jussi SyväjärviMaanmittareitte ruumingulttuurseor43.564.11 Typaikkajoukkueet (A)
53118Jukka VahtiHEVI Kivitalot44.004.11 Typaikkajoukkueet (A)
5322Marko HakalaRC Madrunners44.004.11 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
5533Harri NurmiTeam Raju44.144.13 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
56117Aki HonkasaloFinnairin vanhat kapteenit44.194.13 Typaikkajoukkueet (A)
57255Juha LiikalaSATKS Sisätaudit44.264.14 Typaikkajoukkueet (B)
5831Marko OjalaKarhunkaatajat44.274.14 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
5996Antti-Jussi KoskinenOutotec44.314.14 Typaikkajoukkueet (A)
60212Outi SeppäTarmon Tytöt44.344.15 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
6091Antti KorkeakangasVeho Oy Ab44.344.15 Typaikkajoukkueet (A)
62227Pia LappalainenIkaalisten Kylpylä44.504.16 Naiset, typaikkajoukkueet
63211Anu OjanenWonder Women44.554.17 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
63207Paula NurmiNakkilan Vire44.554.17 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
6532Olli RuotsalainenLastaamon juniorit45.004.17 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
6668Petri KoivunenSatKS Leik.os.45.154.19 Typaikkajoukkueet (A)
67112Rami ErholmMerisotakoulu Konelinja45.184.19 Typaikkajoukkueet (A)
68241Veli-Pekka KoivistoOne way to Heaven46.014.23 Typaikkajoukkueet (B)
6913Timo TamminenAPK-maratoonarit46.044.23 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
7064Harri VuollePub Keidas46.124.24 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
7147Jani TuomistoMakon pumppu46.194.25 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
7288Antti MyllykoskiSuomen Ilmailuopisto46.214.25 Typaikkajoukkueet (A)
7351Aada NikkiKOUKKUPOLVET46.224.25 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
7427Joao GaettiSlowrunners46.304.26 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
759Juho LeppikorpiMiesten kesken!46.534.28 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
76258Pasi KirjonenValmet Automotive46.594.28 Typaikkajoukkueet (B)
77108Jan VedruTeam Nakkila Works47.004.29 Typaikkajoukkueet (A)
7887Jouko UusitaloEavenue Ikaalinen47.054.29 Typaikkajoukkueet (A)
794Ari-Pekka JulkunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat47.124.30 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
80254Anssi LuomaTeam Keskola47.174.30 Typaikkajoukkueet (B)
81243Jesse LindenPorin Nopsa47.254.31 Typaikkajoukkueet (B)
8293Mika KoivumäkiSuominen Kuitukankaat Oy47.474.33 Typaikkajoukkueet (A)
8316Pasi KivistöTeam Norski47.524.34 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
84215Soili KoivulaHäjyt47.554.34 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
85220Anna SuominenHungry Birds48.034.35 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
8692Hanna GröndahlPsyl48.154.36 Typaikkajoukkueet (A)
87209Catherine StrandellFinnish Marathon Runners 48.204.36 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
8815Antti PoukkaHyvät tuhkat48.354.38 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
89236Arja VirtanenTeam Nyks48.364.38 Naiset, typaikkajoukkueet
90201Raita SäynäjokiMikkelin Kilpa-Veikot48.394.38 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
9085Pahkala PekkaTVO- Sähköjohdossa on voimaa48.394.38 Typaikkajoukkueet (A)
9298Reijo KouhiaTTY Rakennustekniikka48.404.38 Typaikkajoukkueet (A)
93103Juho HyttinenSuomen Ilmailuopisto48.434.38 Typaikkajoukkueet (A)
9474Sanna TiusanenNordex Energy GmbH48.474.39 Typaikkajoukkueet (A)
95263Jani WahlmanElinarin tekoälytaistelijat48.544.39 Typaikkajoukkueet (B)
9642Pasi KorpelaESHT48.574.40 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
97114Thomas LindgrenSuomen Ilmailuopisto49.074.41 Typaikkajoukkueet (A)
9884Koskinen KariTVO-Posiva - Savikorkkarit49.134.41 Typaikkajoukkueet (A)
9972Nikki AriSATSHP Ensihoitokeskus 149.174.42 Typaikkajoukkueet (A)
100105Aki PirttimäkiOP-ISÄNNÖINTI49.354.43 Typaikkajoukkueet (A)
101237Anna-Katariina VäisänenHirveereenitsemppiryhmä49.374.44 Naiset, typaikkajoukkueet
102234Taru AarnioEurajoen kunta49.394.44 Naiset, typaikkajoukkueet
10359Tomi Pakarinen Suvituulen hurjat49.424.44 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
104251Marko ToivoÄetsän Urheiluautoilijat49.504.45 Typaikkajoukkueet (B)
105260Jan VarjoOAJ Eurajoki Keskustan koulu50.014.46 Typaikkajoukkueet (B)
106102Milla TainioJUJO TEAM50.024.46 Typaikkajoukkueet (A)
107253Timo MulariHirveereenitsemppiryhmä50.194.48 Typaikkajoukkueet (B)
108115Antti LehtonenPori Energia50.254.48 Typaikkajoukkueet (A)
10979Poikolainen JuhaTVO-Turvallisuus ensin50.284.48 Typaikkajoukkueet (A)
11036Fabien Ouvrier-BuffetTFW RAUMA 50.314.49 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
110104Teemu LämsäMehiläinen50.314.49 Typaikkajoukkueet (A)
11299Antti LaineVesalan työväen kävelijät50.344.49 Typaikkajoukkueet (A)
113208Marja ReilimoTeam Raju50.394.49 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
11470Petri SuloTVO Critical Path50.584.51 Typaikkajoukkueet (A)
115218Kirsi JuuselaTeepeen enkelit51.124.53 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
11661Mika MikkolaHyde Park Run Club51.204.53 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
11628Reijo PeltomaaPomarkun Ura Kuntoilijat 51.204.53 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
118226Marion RosenqvistSilmäätekevät51.284.54 Naiset, typaikkajoukkueet
119262Susan SaarelaTFW RAUMA 51.554.57 Typaikkajoukkueet (B)
11946Heikki RuutiUudenkoiviston VPK51.554.57 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
12110Taru RaitaLastaamon seniorit52.154.59 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
122248Tia JokinenProgman MagiRunners52.275.00 Typaikkajoukkueet (B)
12323Tero JalonenLeineperin pelimiehet52.405.01 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
124265Elina SeppäläPoSa52.495.02 Naiset, typaikkajoukkueet
12548Pekka MäkeläELTU53.145.04 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
12612Tarmo LippingPorin vapaaseurakunta53.275.05 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
12773Esko NieminenSAMK-TOLKKU-LEGENDS53.425.07 Typaikkajoukkueet (A)
128259Juha JänismäkiKaasmarkun WPK53.575.08 Typaikkajoukkueet (B)
129202Niina PörstiPreiviikin kirittäret54.065.09 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
13081Arja PalonenPorin kirjasto54.175.10 Typaikkajoukkueet (A)
131223Elisa KaarlelaLouhen Ladyt54.215.11 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
132246Jarkko MäkivaaraKellahden Kunto/ Team Mäkivaara54.245.11 Typaikkajoukkueet (B)
133225Sanni LohermaaOras Hanaleidit54.255.11 Naiset, typaikkajoukkueet
13494Paul VainioValmet Automotive54.485.13 Typaikkajoukkueet (A)
1358Päivi RantahalmeLastaamon seniorit54.495.13 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
13571Mervi LaineKiukaisten koulu54.495.13 Typaikkajoukkueet (A)
1377Noora HakanpääHarjUs Triathlon54.555.14 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
13863Markku HaapaniemiPreiviikin Pantterit54.595.14 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
139111Anna HanhikangasTeam FitStop55.045.15 Typaikkajoukkueet (A)
140257Maria KivilohkareProgman MagiSprinters55.465.19 Typaikkajoukkueet (B)
141221Huuskonen TiinaHölkyn kölkyn56.145.21 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
142224Susanna TommilaSATKS Laso1 & LASNO56.235.22 Naiset, typaikkajoukkueet
143249Riina MäenpääOAJ Eurajoki56.415.24 Typaikkajoukkueet (B)
14429Hanna HeimolehtoWBF56.535.25 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
14517Tapio TurunenPaperimassan Tuhoajat57.005.26 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
14657Maija JaakkolaWonder Women57.015.26 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
147235Johanna MalmiEuran Kunta57.085.26 Naiset, typaikkajoukkueet
148116Tuomas JaakolaTeam UTU57.325.29 Typaikkajoukkueet (A)
149240Henna PaulasaariLevottomat Jalat57.355.29 Typaikkajoukkueet (B)
150228Marianne LuomaSATKS Synnytyssali57.435.30 Naiset, typaikkajoukkueet
151233Elina TuomistoRauKa Sossu57.485.30 Naiset, typaikkajoukkueet
15282Kalle KalliokoskiSatakunnan käräjäoikeus57.535.31 Typaikkajoukkueet (A)
153222Tytti VoutilainenMikkelin Kilpa-Veikot58.045.32 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
154232Terhi SiitonenEurajoen kunta 58.125.33 Naiset, typaikkajoukkueet
154267Martti HalavaKosken Kuohut58.125.33 Typaikkajoukkueet (B)
156266Tuire MetsoKirran Kirmaajat58.175.33 Typaikkajoukkueet (B)
15724Aleksander MustafinKaarisillan Kasvattajat58.335.35 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
15834Jussi AlanenViasveden Pullukkasarjalaiset58.395.35 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
15965Markku MäkeläAhlaisten Urheilijat58.515.36 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
160261Tero HäyhtiöNuohous ja ilmastointi Nieminen59.485.42 Typaikkajoukkueet (B)
161245Juha-Pekka HeiskalaNoormarkun VPK1.00.165.44 Typaikkajoukkueet (B)
16258Rami RomppanenFarmitiimi1.01.035.49 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
16383Josefiina SaariLähiTapiola Lännen1.01.435.53 Typaikkajoukkueet (A)
164217Niina KorjonenJaksaa Jaksaa1.01.565.54 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
165200Santeri HärkisuoCoreplast Laitila1.01.575.54 Typaikkajoukkueet (B)
166107Laura MäenrantaBoliden Harjavalta1.02.125.55 Typaikkajoukkueet (A)
167250Topi LevomaaMyötäkunto1.03.076.01 Typaikkajoukkueet (B)
168214Anniina NäyräTeam Näyrät1.03.296.03 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
16976Vehkalahti NikoSATSHP Ensihoitokeskus 21.04.036.06 Typaikkajoukkueet (A)
16925Jyri HämäläinenHitaat Etenijät1.04.036.06 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
171230Tiina HeiniläEPLL Ukin päivystys1.04.076.06 Naiset, typaikkajoukkueet
172244Jenni MäkiAK-61.05.336.15 Typaikkajoukkueet (B)
17321Tommi VirkkiInter Truncus1.06.266.20 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
174239Juha Uusi-UolaEurajoen kunta1.07.546.28 Typaikkajoukkueet (B)
175219Elina ToivonenToijalan Vauhti1.08.146.30 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
176100Jarkko StenbackaSiviPori1.10.076.41 Typaikkajoukkueet (A)
177238Marjo JärvenpääTenhon tila1.10.326.43 Typaikkajoukkueet (B)
178231Mari MäkeläEurajoen kunta/Kuunarin kankiat1.11.486.50 Naiset, typaikkajoukkueet

Raumalta 7. osuus ja Eurajoelta 5. osuus eli viestin viimeinen osuus, matka: 10.5km: 1) Jarkko Järvenpää Pihlajalinna urheiluklinikka- Kylve 30.15, 2) Miika Takala Jyväskylän Kenttäurheilijat 32.50, 3) Joonas Harjamäki KeKe Running Team 33.36, 4) Jaakko Kero Turun Urheiluliitto 34.01, 5) Niemi Janne Team Toyota Tammerauto 34.05, 6) Jaakko Leinonen Pohjolan Juoksijat 34.26, 7) Janne Jokinen Vaajakosken Kuohu 34.51, 8) Tomi Halme Finnish Marathon Runners 35.02, 9) Joni Hulkko Kauhajoen Maratoonarit 35.29, 10) Jouko Mahlamäki Porin Kuntoilijat 35.55, 10) Antti Nisonen Antin Talli Mikkeli 35.55, 12) Juha Palonen Erikoistiimi Rivakat 36.55, 13) Hytönen Joonas TVO Koolla on merkitystä 37.12, 14) Janne Ala-Äijälä Lapin Salaman kuntoilijat 37.15, 15) Riku-Antti Naskali Kylmäkosken Veikot 37.29, 16) Are Haavisto Septiimi 38.09, 17) Hannu Honkasalo Team Honkasalo 38.31, 18) Tiina Förh Jyväskylän Kenttäurheilijat 38.48, 19) Jarno Stenroos Boliden Harjavalta 39.00, 20) Pauliina Utriainen Lastenklinikan laahustajat 39.03, 21) Kai Heinonen Porin Tarmo 39.45, 22) Jaani Merenlehto Rannikkolaivasto 39.48, 23) Jesse Sillanmäki Finnair/Norra Pilotit 39.49, 24) Paula Tukiainen Team Ice Power Finland 40.07, 24) Mikko Jokinen Liikuttavat 40.07, 26) Tapani Raatikainen Salama ja kuusi Tarmoa 40.11, 27) Juha Kukkamo Mainiot mailerit 40.16, 28) Eija Hartikainen Mikkelin Kilpa-Veikot 40.23, 29) Jarno Salomäki KeKe Running Team 40.33, 30) Mikko Puolitaival Rauman Palomiesurheilijat ry 40.38, 31) Jarkko Kujamäki Nakkilan Vire 40.41, 32) Vesa Uuspelto Finnairin NykHkPer 40.47, 33) Tom Olsson Viasveden Maratonklubi 41.03, 34) Juha Souko APK-maratoonarit 41.08, 35) Ville-Veikko Nurminen KOUKKUPOLVET 41.14, 36) Janne Ikonen Vauhtisammakon juoksukoulu 41.25, 37) Lehtonen Eero Western part running club 41.36, 38) Mika Ontto-Panula Finnish Marathon Runners 41.46, 39) Mats Tuomela Vaasan poliisiurheilijat 41.52, 40) Mikko Tenho Palstakallion Pinkojat 41.58, 41) Rajahalme Reijo Vatajankosken Sähkö 42.09, 42) Huhtala Jari Vatajankosken Sähkö 42.11, 43) Ville Väliniemi Rauman kaupunki 42.27, 44) Saara Malinen Runner`s Club 42.36, 45) Atte Heinikoski Suomen Ilmailuopisto 42.51, 46) Jaakko Jäntti TT Treenitehdas 42.55, 47) Kaisa Tanskanen Finnish Marathon Runners 43.04, 48) Siivonen Jere Vammalan Kuntourheilijat ry 43.10, 49) Essi Hjelm LJ- kilpikonnat 43.18, 50) Marko Myllymäki Artelli Keittiöt 43.23, 51) Samu Halme Porin kuntoilijat juniorit 43.34, 52) Jussi Syväjärvi Maanmittareitte ruumingulttuurseor 43.56, 53) Jukka Vahti HEVI Kivitalot 44.00, 53) Marko Hakala RC Madrunners 44.00, 55) Harri Nurmi Team Raju 44.14, 56) Aki Honkasalo Finnairin vanhat kapteenit 44.19, 57) Juha Liikala SATKS Sisätaudit 44.26, 58) Marko Ojala Karhunkaatajat 44.27, 59) Antti-Jussi Koskinen Outotec 44.31, 60) Outi Seppä Tarmon Tytöt 44.34, 60) Antti Korkeakangas Veho Oy Ab 44.34, 62) Pia Lappalainen Ikaalisten Kylpylä 44.50, 63) Anu Ojanen Wonder Women 44.55, 63) Paula Nurmi Nakkilan Vire 44.55, 65) Olli Ruotsalainen Lastaamon juniorit 45.00, 66) Petri Koivunen SatKS Leik.os. 45.15, 67) Rami Erholm Merisotakoulu Konelinja 45.18, 68) Veli-Pekka Koivisto One way to Heaven 46.01, 69) Timo Tamminen APK-maratoonarit 46.04, 70) Harri Vuolle Pub Keidas 46.12, 71) Jani Tuomisto Makon pumppu 46.19, 72) Antti Myllykoski Suomen Ilmailuopisto 46.21, 73) Aada Nikki KOUKKUPOLVET 46.22, 74) Joao Gaetti Slowrunners 46.30, 75) Juho Leppikorpi Miesten kesken! 46.53, 76) Pasi Kirjonen Valmet Automotive 46.59, 77) Jan Vedru Team Nakkila Works 47.00, 78) Jouko Uusitalo Eavenue Ikaalinen 47.05, 79) Ari-Pekka Julkunen Länsi-Uudenmaan Urheilijat 47.12, 80) Anssi Luoma Team Keskola 47.17, 81) Jesse Linden Porin Nopsa 47.25, 82) Mika Koivumäki Suominen Kuitukankaat Oy 47.47, 83) Pasi Kivistö Team Norski 47.52, 84) Soili Koivula Häjyt 47.55, 85) Anna Suominen Hungry Birds 48.03, 86) Hanna Gröndahl Psyl 48.15, 87) Catherine Strandell Finnish Marathon Runners 48.20, 88) Antti Poukka Hyvät tuhkat 48.35, 89) Arja Virtanen Team Nyks 48.36, 90) Raita Säynäjoki Mikkelin Kilpa-Veikot 48.39, 90) Pahkala Pekka TVO- Sähköjohdossa on voimaa 48.39, 92) Reijo Kouhia TTY Rakennustekniikka 48.40, 93) Juho Hyttinen Suomen Ilmailuopisto 48.43, 94) Sanna Tiusanen Nordex Energy GmbH 48.47, 95) Jani Wahlman Elinarin tekoälytaistelijat 48.54, 96) Pasi Korpela ESHT 48.57, 97) Thomas Lindgren Suomen Ilmailuopisto 49.07, 98) Koskinen Kari TVO-Posiva - Savikorkkarit 49.13, 99) Nikki Ari SATSHP Ensihoitokeskus 1 49.17, 100) Aki Pirttimäki OP-ISÄNNÖINTI 49.35, 101) Anna-Katariina Väisänen Hirveereenitsemppiryhmä 49.37, 102) Taru Aarnio Eurajoen kunta 49.39, 103) Tomi Pakarinen Suvituulen hurjat 49.42, 104) Marko Toivo Äetsän Urheiluautoilijat 49.50, 105) Jan Varjo OAJ Eurajoki Keskustan koulu 50.01, 106) Milla Tainio JUJO TEAM 50.02, 107) Timo Mulari Hirveereenitsemppiryhmä 50.19, 108) Antti Lehtonen Pori Energia 50.25, 109) Poikolainen Juha TVO-Turvallisuus ensin 50.28, 110) Fabien Ouvrier-Buffet TFW RAUMA 50.31, 110) Teemu Lämsä Mehiläinen 50.31, 112) Antti Laine Vesalan työväen kävelijät 50.34, 113) Marja Reilimo Team Raju 50.39, 114) Petri Sulo TVO Critical Path 50.58, 115) Kirsi Juusela Teepeen enkelit 51.12, 116) Mika Mikkola Hyde Park Run Club 51.20, 116) Reijo Peltomaa Pomarkun Ura Kuntoilijat 51.20, 118) Marion Rosenqvist Silmäätekevät 51.28, 119) Susan Saarela TFW RAUMA 51.55, 119) Heikki Ruuti Uudenkoiviston VPK 51.55, 121) Taru Raita Lastaamon seniorit 52.15, 122) Tia Jokinen Progman MagiRunners 52.27, 123) Tero Jalonen Leineperin pelimiehet 52.40, 124) Elina Seppälä PoSa 52.49, 125) Pekka Mäkelä ELTU 53.14, 126) Tarmo Lipping Porin vapaaseurakunta 53.27, 127) Esko Nieminen SAMK-TOLKKU-LEGENDS 53.42, 128) Juha Jänismäki Kaasmarkun WPK 53.57, 129) Niina Pörsti Preiviikin kirittäret 54.06, 130) Arja Palonen Porin kirjasto 54.17, 131) Elisa Kaarlela Louhen Ladyt 54.21, 132) Jarkko Mäkivaara Kellahden Kunto/ Team Mäkivaara 54.24, 133) Sanni Lohermaa Oras Hanaleidit 54.25, 134) Paul Vainio Valmet Automotive 54.48, 135) Päivi Rantahalme Lastaamon seniorit 54.49, 135) Mervi Laine Kiukaisten koulu 54.49, 137) Noora Hakanpää HarjUs Triathlon 54.55, 138) Markku Haapaniemi Preiviikin Pantterit 54.59, 139) Anna Hanhikangas Team FitStop 55.04, 140) Maria Kivilohkare Progman MagiSprinters 55.46, 141) Huuskonen Tiina Hölkyn kölkyn 56.14, 142) Susanna Tommila SATKS Laso1 & LASNO 56.23, 143) Riina Mäenpää OAJ Eurajoki 56.41, 144) Hanna Heimolehto WBF 56.53, 145) Tapio Turunen Paperimassan Tuhoajat 57.00, 146) Maija Jaakkola Wonder Women 57.01, 147) Johanna Malmi Euran Kunta 57.08, 148) Tuomas Jaakola Team UTU 57.32, 149) Henna Paulasaari Levottomat Jalat 57.35, 150) Marianne Luoma SATKS Synnytyssali 57.43, 151) Elina Tuomisto RauKa Sossu 57.48, 152) Kalle Kalliokoski Satakunnan käräjäoikeus 57.53, 153) Tytti Voutilainen Mikkelin Kilpa-Veikot 58.04, 154) Terhi Siitonen Eurajoen kunta 58.12, 154) Martti Halava Kosken Kuohut 58.12, 156) Tuire Metso Kirran Kirmaajat 58.17, 157) Aleksander Mustafin Kaarisillan Kasvattajat 58.33, 158) Jussi Alanen Viasveden Pullukkasarjalaiset 58.39, 159) Markku Mäkelä Ahlaisten Urheilijat 58.51, 160) Tero Häyhtiö Nuohous ja ilmastointi Nieminen 59.48, 161) Juha-Pekka Heiskala Noormarkun VPK 1.00.16, 162) Rami Romppanen Farmitiimi 1.01.03, 163) Josefiina Saari LähiTapiola Lännen 1.01.43, 164) Niina Korjonen Jaksaa Jaksaa 1.01.56, 165) Santeri Härkisuo Coreplast Laitila 1.01.57, 166) Laura Mäenranta Boliden Harjavalta 1.02.12, 167) Topi Levomaa Myötäkunto 1.03.07, 168) Anniina Näyrä Team Näyrät 1.03.29, 169) Vehkalahti Niko SATSHP Ensihoitokeskus 2 1.04.03, 169) Jyri Hämäläinen Hitaat Etenijät 1.04.03, 171) Tiina Heinilä EPLL Ukin päivystys 1.04.07, 172) Jenni Mäki AK-6 1.05.33, 173) Tommi Virkki Inter Truncus 1.06.26, 174) Juha Uusi-Uola Eurajoen kunta 1.07.54, 175) Elina Toivonen Toijalan Vauhti 1.08.14, 176) Jarkko Stenbacka SiviPori 1.10.07, 177) Marjo Järvenpää Tenhon tila 1.10.32, 178) Mari Mäkelä Eurajoen kunta/Kuunarin kankiat 1.11.48,