Paluu tulospalveluun

Osuuskohtaiset tulokset

Matka: 7.4 km

Eurajoelta 1. osuus

Sija#NimiJoukkueAikamin/kmSarja
1213Heljä-Viivi UnkilaLJ- kilpikonnat26.343.35 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
2206Mona JäppinenTeam Ice Power Finland26.413.36 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
3247Huugo HonkasaloTeam Honkasalo26.473.37 Typaikkajoukkueet (B)
4204Oona-Mari HakulinenJyväskylän Kenttäurheilijat27.363.44 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
5203Taru HäyrinenMikkelin Kilpa-Veikot27.383.44 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
6205Milla KasurinenRunner`s Club28.173.49 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
7255Tuomas NieminenSATKS Sisätaudit30.334.08 Typaikkajoukkueet (B)
8243Teemu KoskiahdePorin Nopsa30.494.10 Typaikkajoukkueet (B)
9212Outi SeppäTarmon Tytöt30.564.11 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
10210Sari KoivuFinnish Marathon Runners 31.364.16 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
11211Sari PeltonenWonder Women31.394.17 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
12209Jaana KiviniemiFinnish Marathon Runners 31.494.18 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
13257Jori VirtaProgman MagiSprinters32.004.19 Typaikkajoukkueet (B)
14240Rainer HelkkulaLevottomat Jalat32.184.22 Typaikkajoukkueet (B)
15252Hiltunen PasiVatajankosken Sähkö32.314.24 Typaikkajoukkueet (B)
16208Merja ValtanenTeam Raju33.244.31 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
17201Kirsi HäyrinenMikkelin Kilpa-Veikot33.254.31 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
18215Kristiina JoensuuHäjyt33.274.31 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
19207Leena KiviNakkilan Vire34.144.38 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
20256Marttila JuhaVatajankosken Sähkö34.174.38 Typaikkajoukkueet (B)
21249Niko ParviainenOAJ Eurajoki34.204.38 Typaikkajoukkueet (B)
22241Salomon KoivistoOne way to Heaven34.214.39 Typaikkajoukkueet (B)
23259Riku KoivusaloKaasmarkun WPK34.264.39 Typaikkajoukkueet (B)
24248Toni OjalaProgman MagiRunners34.534.43 Typaikkajoukkueet (B)
25228Suvi PerkolaSATKS Synnytyssali34.564.43 Naiset, typaikkajoukkueet
26219Katja KoskinenToijalan Vauhti35.084.45 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
27221Immonen MinnaHölkyn kölkyn35.344.48 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
28251Jari JalonenÄetsän Urheiluautoilijat35.584.52 Typaikkajoukkueet (B)
29253Aino SirkkaHirveereenitsemppiryhmä36.034.52 Typaikkajoukkueet (B)
30237Tanja MatikkaHirveereenitsemppiryhmä36.134.54 Naiset, typaikkajoukkueet
31218Sonja PekkarinenTeepeen enkelit36.344.56 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
32202Jaana LamminenPreiviikin kirittäret36.364.57 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
33231Anne FagerlundEurajoen kunta/Kuunarin kankiat36.434.58 Naiset, typaikkajoukkueet
34234Marianne LintulaEurajoen kunta36.504.59 Naiset, typaikkajoukkueet
35260Kalle KuromaaOAJ Eurajoki Keskustan koulu36.514.59 Typaikkajoukkueet (B)
36233Emmi PeltomaaRauKa Sossu38.115.10 Naiset, typaikkajoukkueet
37238Juha TenhoTenhon tila38.185.11 Typaikkajoukkueet (B)
38225Sari SunilaOras Hanaleidit38.475.14 Naiset, typaikkajoukkueet
39265Jaana KöykkäPoSa38.525.15 Naiset, typaikkajoukkueet
40217Ansa JokirantaJaksaa Jaksaa38.535.15 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
41246Mia MäkivaaraKellahden Kunto/ Team Mäkivaara39.255.20 Typaikkajoukkueet (B)
42258Nina LindqvistValmet Automotive39.355.21 Typaikkajoukkueet (B)
43222Leena MarttinenMikkelin Kilpa-Veikot39.415.22 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
44226Niina TorkkelSilmäätekevät39.475.23 Naiset, typaikkajoukkueet
45254Outi Sihvo-TuuralaTeam Keskola39.495.23 Typaikkajoukkueet (B)
46230Johanna UurasmaaEPLL Ukin päivystys39.565.24 Naiset, typaikkajoukkueet
47227Mira Modenius-KuusiIkaalisten Kylpylä40.105.26 Naiset, typaikkajoukkueet
48261Juha RailamaaNuohous ja ilmastointi Nieminen40.215.27 Typaikkajoukkueet (B)
49236Susa-Serina HakamäkiTeam Nyks40.365.29 Naiset, typaikkajoukkueet
50266Pauliina KuusistoKirran Kirmaajat40.515.31 Typaikkajoukkueet (B)
51245Pasi PihlajamäkiNoormarkun VPK41.055.33 Typaikkajoukkueet (B)
52244Karoliina TuoriAK-642.475.47 Typaikkajoukkueet (B)
53250Eeva YlänenMyötäkunto43.205.51 Typaikkajoukkueet (B)
54214Anu Kivini os. NäyräTeam Näyrät43.395.54 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
55223Anni OjamoLouhen Ladyt44.085.58 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
56235Laura AlhoEuran Kunta44.506.04 Naiset, typaikkajoukkueet
57232Maria VaahensaloEurajoen kunta 45.146.07 Naiset, typaikkajoukkueet
58262Linda LeinoTFW RAUMA 45.166.07 Typaikkajoukkueet (B)
59267Merja KatajaKosken Kuohut45.196.07 Typaikkajoukkueet (B)
60263Mikko RantalaElinarin tekoälytaistelijat45.216.08 Typaikkajoukkueet (B)
61220Sarita PollariHungry Birds46.126.15 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
62224Päivi VälimäkiSATKS Laso1 & LASNO46.326.17 Naiset, typaikkajoukkueet
63239Juha MukkalaEurajoen kunta48.336.34 Typaikkajoukkueet (B)
64200Signe EnniCoreplast Laitila52.197.04 Typaikkajoukkueet (B)

Eurajoelta 1. osuus, matka: 7.4km: 1) Heljä-Viivi Unkila LJ- kilpikonnat 26.34, 2) Mona Jäppinen Team Ice Power Finland 26.41, 3) Huugo Honkasalo Team Honkasalo 26.47, 4) Oona-Mari Hakulinen Jyväskylän Kenttäurheilijat 27.36, 5) Taru Häyrinen Mikkelin Kilpa-Veikot 27.38, 6) Milla Kasurinen Runner`s Club 28.17, 7) Tuomas Nieminen SATKS Sisätaudit 30.33, 8) Teemu Koskiahde Porin Nopsa 30.49, 9) Outi Seppä Tarmon Tytöt 30.56, 10) Sari Koivu Finnish Marathon Runners 31.36, 11) Sari Peltonen Wonder Women 31.39, 12) Jaana Kiviniemi Finnish Marathon Runners 31.49, 13) Jori Virta Progman MagiSprinters 32.00, 14) Rainer Helkkula Levottomat Jalat 32.18, 15) Hiltunen Pasi Vatajankosken Sähkö 32.31, 16) Merja Valtanen Team Raju 33.24, 17) Kirsi Häyrinen Mikkelin Kilpa-Veikot 33.25, 18) Kristiina Joensuu Häjyt 33.27, 19) Leena Kivi Nakkilan Vire 34.14, 20) Marttila Juha Vatajankosken Sähkö 34.17, 21) Niko Parviainen OAJ Eurajoki 34.20, 22) Salomon Koivisto One way to Heaven 34.21, 23) Riku Koivusalo Kaasmarkun WPK 34.26, 24) Toni Ojala Progman MagiRunners 34.53, 25) Suvi Perkola SATKS Synnytyssali 34.56, 26) Katja Koskinen Toijalan Vauhti 35.08, 27) Immonen Minna Hölkyn kölkyn 35.34, 28) Jari Jalonen Äetsän Urheiluautoilijat 35.58, 29) Aino Sirkka Hirveereenitsemppiryhmä 36.03, 30) Tanja Matikka Hirveereenitsemppiryhmä 36.13, 31) Sonja Pekkarinen Teepeen enkelit 36.34, 32) Jaana Lamminen Preiviikin kirittäret 36.36, 33) Anne Fagerlund Eurajoen kunta/Kuunarin kankiat 36.43, 34) Marianne Lintula Eurajoen kunta 36.50, 35) Kalle Kuromaa OAJ Eurajoki Keskustan koulu 36.51, 36) Emmi Peltomaa RauKa Sossu 38.11, 37) Juha Tenho Tenhon tila 38.18, 38) Sari Sunila Oras Hanaleidit 38.47, 39) Jaana Köykkä PoSa 38.52, 40) Ansa Jokiranta Jaksaa Jaksaa 38.53, 41) Mia Mäkivaara Kellahden Kunto/ Team Mäkivaara 39.25, 42) Nina Lindqvist Valmet Automotive 39.35, 43) Leena Marttinen Mikkelin Kilpa-Veikot 39.41, 44) Niina Torkkel Silmäätekevät 39.47, 45) Outi Sihvo-Tuurala Team Keskola 39.49, 46) Johanna Uurasmaa EPLL Ukin päivystys 39.56, 47) Mira Modenius-Kuusi Ikaalisten Kylpylä 40.10, 48) Juha Railamaa Nuohous ja ilmastointi Nieminen 40.21, 49) Susa-Serina Hakamäki Team Nyks 40.36, 50) Pauliina Kuusisto Kirran Kirmaajat 40.51, 51) Pasi Pihlajamäki Noormarkun VPK 41.05, 52) Karoliina Tuori AK-6 42.47, 53) Eeva Ylänen Myötäkunto 43.20, 54) Anu Kivini os. Näyrä Team Näyrät 43.39, 55) Anni Ojamo Louhen Ladyt 44.08, 56) Laura Alho Euran Kunta 44.50, 57) Maria Vaahensalo Eurajoen kunta 45.14, 58) Linda Leino TFW RAUMA 45.16, 59) Merja Kataja Kosken Kuohut 45.19, 60) Mikko Rantala Elinarin tekoälytaistelijat 45.21, 61) Sarita Pollari Hungry Birds 46.12, 62) Päivi Välimäki SATKS Laso1 & LASNO 46.32, 63) Juha Mukkala Eurajoen kunta 48.33, 64) Signe Enni Coreplast Laitila 52.19,