Paluu tulossivulle

Eurajoelt Porrii, TyŲpaikkajoukkueet (B)

Osuus

1

[2][3][4][5]
Sija nro Joukkueen nimi Aika Erotus
1) 253 Pillerin pyörittäjät 4 23.19 (+00.00)
1 - (7.4 km) Juuso Hakala 1 - 23.19 (3.09)
2) 265 NORSK STAFF 1 27.10 (+03.51)
1 - (7.4 km) Jukka Ahokas 2 - 27.10 (3.40)
3) 258 Team Honkasalo-Timmeri Oy 1 28.01 (+04.42)
1 - (7.4 km) Hannu Honkasalo 5 - 28.01 (3.47)
4) 261 Vatajankosken Sähkö 1 28.09 (+04.50)
1 - (7.4 km) Reijo Rajahalme 7 - 28.09 (3.48)
5) 268 Euramet Oy 1 29.50 (+06.31)
1 - (7.4 km) Toni Tainio 9 - 29.50 (4.02)
6) 263 TAU Rakennustekniikka 1 29.52 (+06.33)
1 - (7.4 km) Toni Pakkala 10 - 29.52 (4.02)
7) 244 Kaasmarkun WPK 1 31.45 (+08.26)
1 - (7.4 km) Jaakko Vuotari 12 - 31.45 (4.17)
8) 260 Valmet Automotive 2 33.30 (+10.11)
1 - (7.4 km) Marko Turunen 18 - 33.30 (4.32)
9) 266 Suomen Ilmailuopisto 3 33.33 (+10.14)
1 - (7.4 km) Matias Myntti 19 - 33.33 (4.32)
10) 262 Vatajankosken Sähkö 2 33.38 (+10.19)
1 - (7.4 km) Pasi Hiltunen 20 - 33.38 (4.33)
11) 251 Palstakallion pinkojat 1 34.17 (+10.58)
1 - (7.4 km) Matti Kuusinen 22 - 34.17 (4.38)
12) 209 5up 1 34.20 (+11.01)
1 - (7.4 km) Fiina Jaakkola 23 - 34.20 (4.38)
13) 264 Uudenkoiviston VPK 1 34.29 (+11.10)
1 - (7.4 km) Pekka Niemi 24 - 34.29 (4.40)
14) 246 Kone Hissit 100 34.50 (+11.31)
1 - (7.4 km) Kai Savander 27 - 34.50 (4.42)
15) 245 Kellahden Kunto/ Team M 1 1 35.20 (+12.01)
1 - (7.4 km) Jarkko Mäkivaara 29 - 35.20 (4.46)
16) 222 Corenso 1 36.36 (+13.17)
1 - (7.4 km) Matti Erkkilä 33 - 36.36 (4.57)
17) 249 Nyks 1 37.58 (+14.39)
1 - (7.4 km) Katja Mäensivu 36 - 37.58 (5.08)
18) 247 Lehmihenkilöt 1 38.03 (+14.44)
1 - (7.4 km) Jouni Oljakka 37 - 38.03 (5.09)
19) 255 Suomen Euromaster 1 38.20 (+15.01)
1 - (7.4 km) Eija Mäkinen 39 - 38.20 (5.11)
20) 252 Patrian Nandit Linnavuori 1 38.21 (+15.02)
1 - (7.4 km) Jussi Vesa 40 - 38.21 (5.11)
21) 250 One way to Heaven 1 38.25 (+15.06)
1 - (7.4 km) Salomon Koivisto 41 - 38.25 (5.11)
22) 242 Eurajoen OAJ 1 39.08 (+15.49)
1 - (7.4 km) Riina Mäenpää 44 - 39.08 (5.17)
23) 243 Eurajoen OAJ 2 39.09 (+15.50)
1 - (7.4 km) Kalle Kuromaa 45 - 39.09 (5.17)
24) 267 Kosken Kuohu 1 40.14 (+16.55)
1 - (7.4 km) Joona Kivelä 50 - 40.14 (5.26)
25) 239 Ankkuripuiston Kunto 1 41.16 (+17.57)
1 - (7.4 km) Minna Niinimaa 54 - 41.16 (5.35)
26) 248 Noormarkun VPK 1 42.11 (+18.52)
1 - (7.4 km) Pasi Pihlajamäki 56 - 42.11 (5.42)
27) 240 EPLL uki 1 42.34 (+19.15)
1 - (7.4 km) Eija Korhonen 58 - 42.34 (5.45)
28) 238 AK-6 1 45.44 (+22.25)
1 - (7.4 km) Anne Karjalainen 59 - 45.44 (6.11)
29) 254 Pomarkun lukio 2 2 46.08 (+22.49)
1 - (7.4 km) Milla Saarijoki 60 - 46.08 (6.14)
30) 241 Eurajoen kunta 3 46.12 (+22.53)
1 - (7.4 km) Juha Mukkala 61 - 46.12 (6.15)
31) 259 Team Otso 1 51.47 (+28.28)
1 - (7.4 km) Vesa-Matti Knuutila 63 - 51.47 (7.00)
32) 256 Suominen Kuitukankaat 2 52.11 (+28.52)
1 - (7.4 km) Sanna Puonti 64 - 52.11 (7.03)
42. Karhuviesti 06.04.2019 - maantieviesti Raumalt Porrii

Eurajoelt Porrii, TyŲpaikkajoukkueet (B)

Osuus

1

[2][3][4][5]
1) Pillerin pyörittäjät 4 23.19 (Juuso Hakala 23.19), 2) NORSK STAFF 27.10 (Jukka Ahokas 27.10), 3) Team Honkasalo-Timmeri Oy 28.01 (Hannu Honkasalo 28.01), 4) Vatajankosken Sähkö 28.09 (Reijo Rajahalme 28.09), 5) Euramet Oy 29.50 (Toni Tainio 29.50), 6) TAU Rakennustekniikka 29.52 (Toni Pakkala 29.52), 7) Kaasmarkun WPK 31.45 (Jaakko Vuotari 31.45), 8) Valmet Automotive 2 33.30 (Marko Turunen 33.30), 9) Suomen Ilmailuopisto 3 33.33 (Matias Myntti 33.33), 10) Vatajankosken Sähkö 2 33.38 (Pasi Hiltunen 33.38), 11) Palstakallion pinkojat 34.17 (Matti Kuusinen 34.17), 12) 5up 34.20 (Fiina Jaakkola 34.20), 13) Uudenkoiviston VPK 34.29 (Pekka Niemi 34.29), 14) Kone Hissit 100 34.50 (Kai Savander 34.50), 15) Kellahden Kunto/ Team M 1 35.20 (Jarkko Mäkivaara 35.20), 16) Corenso 36.36 (Matti Erkkilä 36.36), 17) Nyks 37.58 (Katja Mäensivu 37.58), 18) Lehmihenkilöt 38.03 (Jouni Oljakka 38.03), 19) Suomen Euromaster 38.20 (Eija Mäkinen 38.20), 20) Patrian Nandit Linnavuori 38.21 (Jussi Vesa 38.21), 21) One way to Heaven 38.25 (Salomon Koivisto 38.25), 22) Eurajoen OAJ 39.08 (Riina Mäenpää 39.08), 23) Eurajoen OAJ 2 39.09 (Kalle Kuromaa 39.09), 24) Kosken Kuohu 40.14 (Joona Kivelä 40.14), 25) Ankkuripuiston Kunto 41.16 (Minna Niinimaa 41.16), 26) Noormarkun VPK 42.11 (Pasi Pihlajamäki 42.11), 27) EPLL uki 42.34 (Eija Korhonen 42.34), 28) AK-6 45.44 (Anne Karjalainen 45.44), 29) Pomarkun lukio 2 2 46.08 (Milla Saarijoki 46.08), 30) Eurajoen kunta 3 46.12 (Juha Mukkala 46.12), 31) Team Otso 51.47 (Vesa-Matti Knuutila 51.47), 32) Suominen Kuitukankaat 2 52.11 (Sanna Puonti 52.11),