Paluu tulospalveluun

Osuuskohtaiset tulokset

Matka: 6.3 km

Raumalta 4. osuus ja Eurajoelta 2. osuus

Sija#NimiJoukkueAikamin/kmSarja
144Matias MeriläinenPohjolan Juoksijat20.233.14 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
243Teppo SyrjäläPihlajalinna urheiluklinikka- Kylve20.373.16 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
358Takkunen KaiTeam Toyota Tammerauto20.523.19 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
43Miika TakalaJKU20.593.20 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
58Johannes BrunilaTurun Urheiluliitto21.303.25 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
61Jyrki KukkoFinnish Marathon Runners 21.433.27 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
711Sami KarejokiAntin Talli Mikkeli22.083.31 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
825Olli ToivolaKeKe Running Team22.343.35 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
924Saku KalliomäkiKauhajoen Maratoonarit22.373.35 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
1075Olli HirnFinnair NykHkPer22.383.36 Typaikkajoukkueet (A)
119Petri LeppänenVaajakosken Kuohu22.433.36 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
125Eero LehtonenMacho Fantastico/TuUL triathlon22.503.37 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
1346Jarno MaimonenPorin Kuntoilijat23.043.40 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
1447Kai HeinonenPorin Tarmo23.153.41 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
15258Lenna HonkasaloTeam Honkasalo-Timmeri Oy23.333.44 Typaikkajoukkueet (B)
164Tommi KeikkoKylmäkosken Veikot23.373.45 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
17201Janette NiemiJKU23.443.46 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
18106Olli-Pekka OjalaSuomen Ilmailuopisto 23.593.48 Typaikkajoukkueet (A)
1938Joakim PyttynenMusta Neliö24.003.49 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
2096Sakari LehtonenRauman Palomiesurheilijat ry24.063.50 Typaikkajoukkueet (A)
217Jukka VaaraRovaniemen Roadrunners24.213.52 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
2228Antti KallioLapin Salaman kuntoilijat24.273.53 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
2365Aulis HeinoViasveden Maratonklubi24.313.53 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
24260Juha SeppänenValmet Automotive 24.393.55 Typaikkajoukkueet (B)
2552Arto KuusistoTanen Peurat24.413.55 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
2650Harri LehtimäkiRC Wirtanen24.433.55 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
27253Juha LiikalaPillerin pyörittäjät25.063.59 Typaikkajoukkueet (B)
2854Jari NieminenTeam Rahola25.224.02 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
2956Markus HotanenTeam Raju25.284.03 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
30203Venla RantaLempäälän Kisa Yleisurheilu25.324.03 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
3126Timo KeroKOUKKUPOLVET25.464.05 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
3288Antti Seppä Porin prikaati 25.554.07 Typaikkajoukkueet (A)
33207Josefina AaltoRunner´s Club25.574.07 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
33204Kirsi HäyrinenMikkelin Kilpa-Veikot25.574.07 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
3512Markku MännistöAPK-maratoonarit26.074.09 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
36114Juho NiemiTVO Koolla on merkitystä26.354.13 Typaikkajoukkueet (A)
37212Johanna KatajistoFinnish Marathon Runners 26.364.13 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
38224Sari PeltonenWonder Women26.374.13 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
3977Juha PaturiHEVI kivitalot26.474.15 Typaikkajoukkueet (A)
4021Juha PoikolainenHyvät tuhkat27.174.20 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
41252Christophe LindgrenPatrian Nandit Linnavuori27.214.20 Typaikkajoukkueet (B)
42250Sakarja KoivistoOne way to Heaven27.254.21 Typaikkajoukkueet (B)
4372Mikko PeltomäkiCimcorp27.284.22 Typaikkajoukkueet (A)
44263Pauli SekkiTAU Rakennustekniikka27.314.22 Typaikkajoukkueet (B)
4560Tepu SalmiTT Treenitehdas28.034.27 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
4692Mika MäkipääPVLOGLE28.084.28 Typaikkajoukkueet (A)
4767Susanna PalomäkiWestern Part O&Ski Club28.114.28 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
486Petri KuvaMikkelin Kilpa-Veikot28.124.29 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
4980Emmi HelleLastenklinikan laahustajat28.244.30 Typaikkajoukkueet (A)
5085Aki ViitalaOutotec28.314.32 Typaikkajoukkueet (A)
51268Vesa TainioEuramet Oy28.584.36 Typaikkajoukkueet (B)
5218Jari LaaksonenFinnish Marathon Runners 29.004.36 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
5364Kalle HanhijärviVammalan Kuntourheilijat ry29.044.37 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
54214Mervi TuunanenHäjyt Flikat29.174.39 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
5595Petteri SalminenRauman Palomiesurheilijat ry29.234.40 Typaikkajoukkueet (A)
56249Benjamin WarnickiNyks29.264.40 Typaikkajoukkueet (B)
57251Ilkka LaurilaPalstakallion pinkojat29.274.40 Typaikkajoukkueet (B)
58205Marikki MelkinenMikkelin Kilpa-Veikot29.284.41 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
5933Jesper BergmanLepatiittos²29.324.41 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
59117Hahtola JimiVEHO SEINÄJOKI29.324.41 Typaikkajoukkueet (A)
61103Jyri LuomaSuomen Ilmailuopisto 29.334.41 Typaikkajoukkueet (A)
6229Teija TuulensuuLastaamo29.414.43 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
6283Henna JalonenLogistikas Oy29.414.43 Typaikkajoukkueet (A)
6494Niina HeinoRauman kaupunki29.424.43 Typaikkajoukkueet (A)
6527Esko NieminenKuukkarin Kortteeri29.454.43 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
6639Marko MäntyläMy little pony riders29.484.44 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
672Kalle-Pekka MannilaHArjUs Triathlon29.494.44 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
6887Mikko ReunaPori Energia29.514.44 Typaikkajoukkueet (A)
6942Petri SalminenPaperimassan Tuhoajat29.524.44 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
69119Juho JussilaOmaa Voimaa29.524.44 Typaikkajoukkueet (A)
7120Jonathan BabbHyde Park Run Club29.534.45 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
72254Kristian StarckPomarkun lukio 229.544.45 Typaikkajoukkueet (B)
7371Miikka MarjakoskiBoliden Harjavalta29.594.46 Typaikkajoukkueet (A)
73104Mika HyötyläSuomen Ilmailuopisto 29.594.46 Typaikkajoukkueet (A)
75262Akseli RehoVatajankosken Sähkö30.164.48 Typaikkajoukkueet (B)
7516Harri HemiäESHT30.164.48 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
7745Pasi GrönmanPomUra30.174.48 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
78244Jorma RuohoKaasmarkun WPK30.184.49 Typaikkajoukkueet (B)
7823Juval NadavKarhunkaatajat30.184.49 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
80211Laura DellingerFinnish Marathon Runners 30.244.50 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
81266Joosua SiiriläSuomen Ilmailuopisto30.294.50 Typaikkajoukkueet (B)
8289Mika HeikkiläPorin prikaati 30.384.52 Typaikkajoukkueet (A)
8361Atte PiisiUlvilan Pesä-Veikot30.434.53 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
84112Emma VihuriTerveystalo Pori30.464.53 Typaikkajoukkueet (A)
8515Pekka MäkeläELTU30.484.53 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
86116Mirjami KaikkonenValmet Automotive 30.544.54 Typaikkajoukkueet (A)
8740Rauno TuomiNakkilan Vire kuntoilijat31.074.56 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
88243Leena GustafssonEurajoen OAJ31.114.57 Typaikkajoukkueet (B)
89206Pia JakonenNakkilan Vire31.134.57 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
9053Jussi SaariTeam Norski31.154.58 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
9135Petri HiltunenMainiot mailerit31.164.58 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
9268Jaakko HeinonenBMH Technology Oy31.275.00 Typaikkajoukkueet (A)
93261Tomi HeikkiläVatajankosken Sähkö31.315.00 Typaikkajoukkueet (B)
9314Saara Etu-SeppäläArtelli Keittiöt Oy31.315.00 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
9569Jyri HeinikangasCimcorp31.335.00 Typaikkajoukkueet (A)
96237Eija SoiniVirkut /EPSHP31.375.01 Naiset, typaikkajoukkueet
97221Milla HalonenTarmon tytöt31.445.02 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
9866Tuomas TurpeinenViasveden Pullukat31.575.04 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
99209Sauli Jaakkola5up32.025.05 Typaikkajoukkueet (B)
10082Iida LampiMatias Marttinen 8232.115.07 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
101102Jouni JuvonenSuomen Ilmailuopisto 32.185.08 Typaikkajoukkueet (A)
102107Ville AarnioSuominen Kuitukankaat 32.255.09 Typaikkajoukkueet (A)
103230Johanna RaukolaPoSa32.285.09 Naiset, typaikkajoukkueet
10349Tero NissiläPub Keidas32.285.09 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
10398Penttilä Sanna-MariSatshp ensihoito 132.285.09 Typaikkajoukkueet (A)
106223Tarja GrönlundTeam Raju32.295.09 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
106233Anne YlinenScandic Ikaalisten Kylpylä32.295.09 Naiset, typaikkajoukkueet
10673Toni NiemiCimcorp32.295.09 Typaikkajoukkueet (A)
10979Sami HessoJUJO TEAM32.405.11 Typaikkajoukkueet (A)
11084Mikko SusiNakkila Works32.415.11 Typaikkajoukkueet (A)
11131Eijastiina PesonenLeikkurin Nopeet32.435.12 Typaikkajoukkueet (A)
112245Sofia ÖstermanKellahden Kunto/ Team M 132.475.12 Typaikkajoukkueet (B)
112227Sari ModigEurajoen kunta32.475.12 Naiset, typaikkajoukkueet
114265Solveig StaffNORSK STAFF32.495.13 Typaikkajoukkueet (B)
115231Emmi PeltomaaRauman kaupunki32.515.13 Naiset, typaikkajoukkueet
116120Mari PalonenTeam Äkkilähtö32.525.13 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
11755Marc-Antoine Le PageTeam Rahola32.565.14 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
118248Tomi Yli-AnttilaNoormarkun VPK33.165.17 Typaikkajoukkueet (B)
11862Aarne ErolaUlvilan Vikkelät33.165.17 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
12022Jarno VainioInter Truncus33.175.17 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
121240Krista SourulahtiEPLL uki33.195.17 Typaikkajoukkueet (B)
122220Marianne KotoPuujalat33.305.19 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
12313Raimo MäkinenAPK-maratoonarit33.425.21 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
124255Heli KangasniemiSuomen Euromaster33.545.23 Typaikkajoukkueet (B)
12530Milla MäkirantaLastaamo33.585.23 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
126234Elina SaineTeam FitStop34.045.24 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
12790Rossi AnniPosiva Kivikengät34.065.25 Typaikkajoukkueet (A)
128202Miia HellstenLaSa34.195.27 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
12970Maarit GratschewBoliden Harjavalta34.215.27 Typaikkajoukkueet (A)
13063Tuomas MikkolaUroskarhut34.285.28 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
130113Viitala RailaTVO #oikeenlaistakemiaa34.285.28 Typaikkajoukkueet (A)
13281Anna-Mari LeinoLähiTapiola Lännen34.435.31 Typaikkajoukkueet (A)
133238Jenni MäkiAK-634.515.32 Typaikkajoukkueet (B)
13491Riikka PelttariPSYL34.565.33 Typaikkajoukkueet (A)
135213Ester LaaksonenFutismutsit Tove0835.005.33 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
136241Orvokki JulkunenEurajoen kunta 35.035.34 Typaikkajoukkueet (B)
137264Emilia SaarinenUudenkoiviston VPK35.105.35 Typaikkajoukkueet (B)
13859Krista SarvijärviTeemu ja tytöt35.195.36 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
13993Pasi ViitasaloRakennustyöt Ville Kauppi Oy35.225.37 Typaikkajoukkueet (A)
140236Kaisu KannistoTVO Sähkösääret35.265.37 Naiset, typaikkajoukkueet
14151Janne AlakoskiSlowrunners35.355.39 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
142100Vehkalahti NikoSatshp ensihoito 235.435.40 Typaikkajoukkueet (A)
143247Satu TorvinenLehmihenkilöt35.515.41 Typaikkajoukkueet (B)
143229Tuire MetsoKirran Katkokävelijät35.515.41 Naiset, typaikkajoukkueet
145219Elle PorriPriimaa Pukkaa35.575.42 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
146222Harri SaarinenCorenso35.585.43 Typaikkajoukkueet (B)
147232Söderlund SariSatasairaala viestittäret36.035.43 Naiset, typaikkajoukkueet
14837Simo ToivonenMiesten kesken!36.065.44 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
14917Sari LapikistoFarmitiimi36.215.46 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
150256Jani MattilaSuominen Kuitukankaat 36.315.48 Typaikkajoukkueet (B)
15141Anni KiveläNTK Keisarinnat36.345.48 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
15257Hanna TeerialhoTeam Telaketju36.475.50 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
153118Maija HanhijärviVesalan työväen kävelijät37.065.53 Typaikkajoukkueet (A)
154239Vesa MikkolaAnkkuripuiston Kunto37.105.54 Typaikkajoukkueet (B)
15519Antti LammiHero-juoksutiimi37.185.55 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
156216Marion KarppiMinions & Co37.235.56 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
156228Anniina WimanKipakat37.235.56 Naiset, typaikkajoukkueet
158108Janni ÖsterlundSynnäriteam37.245.56 Typaikkajoukkueet (A)
159215Tuula HautaviitaLouhen Ladyt37.255.56 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
160259Taina KynäsniemiTeam Otso37.355.58 Typaikkajoukkueet (B)
161226Terhi SiitonenEurajoen kunta 37.486.00 Naiset, typaikkajoukkueet
16248Aleksi GrönblomPreiviikin Kirin Pantterit38.066.03 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
16334Anniina VikmanLiike on lääke38.206.05 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
16432Mika ToivonenLeineperin pelimiehet38.216.05 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
16597Saana HietamiesSatakunnan käräjäoikeus38.376.08 Typaikkajoukkueet (A)
166218Anu PörstiPreiviikin Kirittäret38.446.09 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
16710Sanna LindgrenAhlaisten Urheilijat39.026.12 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
168111Anna MattilaTerveystalo Pori39.036.12 Typaikkajoukkueet (A)
169246Petri SaaristoKone Hissit39.506.19 Typaikkajoukkueet (B)
170210Uusitalo, ElinaErcan´s Angels40.136.23 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
171235Minna MarjakoskiTulkkilan Tiput40.286.25 Naiset, typaikkajoukkueet
172267Tuukka LaihoKosken Kuohu43.566.58 Typaikkajoukkueet (B)
17386Jenni AaltoPomarkun lukio44.247.03 Typaikkajoukkueet (A)
174242Jaana GorskiEurajoen OAJ45.427.15 Typaikkajoukkueet (B)
175101Anna KruunariSisäpiiri46.327.23 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
176110Koskela NicolettaTeam Päikkäri46.537.27 Typaikkajoukkueet (A)

Raumalta 4. osuus ja Eurajoelta 2. osuus, matka: 6.3km: 1) Matias Meriläinen Pohjolan Juoksijat 20.23, 2) Teppo Syrjälä Pihlajalinna urheiluklinikka- Kylve 20.37, 3) Takkunen Kai Team Toyota Tammerauto 20.52, 4) Miika Takala JKU 20.59, 5) Johannes Brunila Turun Urheiluliitto 21.30, 6) Jyrki Kukko Finnish Marathon Runners 21.43, 7) Sami Karejoki Antin Talli Mikkeli 22.08, 8) Olli Toivola KeKe Running Team 22.34, 9) Saku Kalliomäki Kauhajoen Maratoonarit 22.37, 10) Olli Hirn Finnair NykHkPer 22.38, 11) Petri Leppänen Vaajakosken Kuohu 22.43, 12) Eero Lehtonen Macho Fantastico/TuUL triathlon 22.50, 13) Jarno Maimonen Porin Kuntoilijat 23.04, 14) Kai Heinonen Porin Tarmo 23.15, 15) Lenna Honkasalo Team Honkasalo-Timmeri Oy 23.33, 16) Tommi Keikko Kylmäkosken Veikot 23.37, 17) Janette Niemi JKU 23.44, 18) Olli-Pekka Ojala Suomen Ilmailuopisto 23.59, 19) Joakim Pyttynen Musta Neliö 24.00, 20) Sakari Lehtonen Rauman Palomiesurheilijat ry 24.06, 21) Jukka Vaara Rovaniemen Roadrunners 24.21, 22) Antti Kallio Lapin Salaman kuntoilijat 24.27, 23) Aulis Heino Viasveden Maratonklubi 24.31, 24) Juha Seppänen Valmet Automotive 24.39, 25) Arto Kuusisto Tanen Peurat 24.41, 26) Harri Lehtimäki RC Wirtanen 24.43, 27) Juha Liikala Pillerin pyörittäjät 25.06, 28) Jari Nieminen Team Rahola 25.22, 29) Markus Hotanen Team Raju 25.28, 30) Venla Ranta Lempäälän Kisa Yleisurheilu 25.32, 31) Timo Kero KOUKKUPOLVET 25.46, 32) Antti Seppä Porin prikaati 25.55, 33) Josefina Aalto Runner´s Club 25.57, 33) Kirsi Häyrinen Mikkelin Kilpa-Veikot 25.57, 35) Markku Männistö APK-maratoonarit 26.07, 36) Juho Niemi TVO Koolla on merkitystä 26.35, 37) Johanna Katajisto Finnish Marathon Runners 26.36, 38) Sari Peltonen Wonder Women 26.37, 39) Juha Paturi HEVI kivitalot 26.47, 40) Juha Poikolainen Hyvät tuhkat 27.17, 41) Christophe Lindgren Patrian Nandit Linnavuori 27.21, 42) Sakarja Koivisto One way to Heaven 27.25, 43) Mikko Peltomäki Cimcorp 27.28, 44) Pauli Sekki TAU Rakennustekniikka 27.31, 45) Tepu Salmi TT Treenitehdas 28.03, 46) Mika Mäkipää PVLOGLE 28.08, 47) Susanna Palomäki Western Part O&Ski Club 28.11, 48) Petri Kuva Mikkelin Kilpa-Veikot 28.12, 49) Emmi Helle Lastenklinikan laahustajat 28.24, 50) Aki Viitala Outotec 28.31, 51) Vesa Tainio Euramet Oy 28.58, 52) Jari Laaksonen Finnish Marathon Runners 29.00, 53) Kalle Hanhijärvi Vammalan Kuntourheilijat ry 29.04, 54) Mervi Tuunanen Häjyt Flikat 29.17, 55) Petteri Salminen Rauman Palomiesurheilijat ry 29.23, 56) Benjamin Warnicki Nyks 29.26, 57) Ilkka Laurila Palstakallion pinkojat 29.27, 58) Marikki Melkinen Mikkelin Kilpa-Veikot 29.28, 59) Jesper Bergman Lepatiittos² 29.32, 59) Hahtola Jimi VEHO SEINÄJOKI 29.32, 61) Jyri Luoma Suomen Ilmailuopisto 29.33, 62) Teija Tuulensuu Lastaamo 29.41, 62) Henna Jalonen Logistikas Oy 29.41, 64) Niina Heino Rauman kaupunki 29.42, 65) Esko Nieminen Kuukkarin Kortteeri 29.45, 66) Marko Mäntylä My little pony riders 29.48, 67) Kalle-Pekka Mannila HArjUs Triathlon 29.49, 68) Mikko Reuna Pori Energia 29.51, 69) Petri Salminen Paperimassan Tuhoajat 29.52, 69) Juho Jussila Omaa Voimaa 29.52, 71) Jonathan Babb Hyde Park Run Club 29.53, 72) Kristian Starck Pomarkun lukio 2 29.54, 73) Miikka Marjakoski Boliden Harjavalta 29.59, 73) Mika Hyötylä Suomen Ilmailuopisto 29.59, 75) Akseli Reho Vatajankosken Sähkö 30.16, 75) Harri Hemiä ESHT 30.16, 77) Pasi Grönman PomUra 30.17, 78) Jorma Ruoho Kaasmarkun WPK 30.18, 78) Juval Nadav Karhunkaatajat 30.18, 80) Laura Dellinger Finnish Marathon Runners 30.24, 81) Joosua Siirilä Suomen Ilmailuopisto 30.29, 82) Mika Heikkilä Porin prikaati 30.38, 83) Atte Piisi Ulvilan Pesä-Veikot 30.43, 84) Emma Vihuri Terveystalo Pori 30.46, 85) Pekka Mäkelä ELTU 30.48, 86) Mirjami Kaikkonen Valmet Automotive 30.54, 87) Rauno Tuomi Nakkilan Vire kuntoilijat 31.07, 88) Leena Gustafsson Eurajoen OAJ 31.11, 89) Pia Jakonen Nakkilan Vire 31.13, 90) Jussi Saari Team Norski 31.15, 91) Petri Hiltunen Mainiot mailerit 31.16, 92) Jaakko Heinonen BMH Technology Oy 31.27, 93) Tomi Heikkilä Vatajankosken Sähkö 31.31, 93) Saara Etu-Seppälä Artelli Keittiöt Oy 31.31, 95) Jyri Heinikangas Cimcorp 31.33, 96) Eija Soini Virkut /EPSHP 31.37, 97) Milla Halonen Tarmon tytöt 31.44, 98) Tuomas Turpeinen Viasveden Pullukat 31.57, 99) Sauli Jaakkola 5up 32.02, 100) Iida Lampi Matias Marttinen 82 32.11, 101) Jouni Juvonen Suomen Ilmailuopisto 32.18, 102) Ville Aarnio Suominen Kuitukankaat 32.25, 103) Johanna Raukola PoSa 32.28, 103) Tero Nissilä Pub Keidas 32.28, 103) Penttilä Sanna-Mari Satshp ensihoito 1 32.28, 106) Tarja Grönlund Team Raju 32.29, 106) Anne Ylinen Scandic Ikaalisten Kylpylä 32.29, 106) Toni Niemi Cimcorp 32.29, 109) Sami Hesso JUJO TEAM 32.40, 110) Mikko Susi Nakkila Works 32.41, 111) Eijastiina Pesonen Leikkurin Nopeet 32.43, 112) Sofia Österman Kellahden Kunto/ Team M 1 32.47, 112) Sari Modig Eurajoen kunta 32.47, 114) Solveig Staff NORSK STAFF 32.49, 115) Emmi Peltomaa Rauman kaupunki 32.51, 116) Mari Palonen Team Äkkilähtö 32.52, 117) Marc-Antoine Le Page Team Rahola 32.56, 118) Tomi Yli-Anttila Noormarkun VPK 33.16, 118) Aarne Erola Ulvilan Vikkelät 33.16, 120) Jarno Vainio Inter Truncus 33.17, 121) Krista Sourulahti EPLL uki 33.19, 122) Marianne Koto Puujalat 33.30, 123) Raimo Mäkinen APK-maratoonarit 33.42, 124) Heli Kangasniemi Suomen Euromaster 33.54, 125) Milla Mäkiranta Lastaamo 33.58, 126) Elina Saine Team FitStop 34.04, 127) Rossi Anni Posiva Kivikengät 34.06, 128) Miia Hellsten LaSa 34.19, 129) Maarit Gratschew Boliden Harjavalta 34.21, 130) Tuomas Mikkola Uroskarhut 34.28, 130) Viitala Raila TVO #oikeenlaistakemiaa 34.28, 132) Anna-Mari Leino LähiTapiola Lännen 34.43, 133) Jenni Mäki AK-6 34.51, 134) Riikka Pelttari PSYL 34.56, 135) Ester Laaksonen Futismutsit Tove08 35.00, 136) Orvokki Julkunen Eurajoen kunta 35.03, 137) Emilia Saarinen Uudenkoiviston VPK 35.10, 138) Krista Sarvijärvi Teemu ja tytöt 35.19, 139) Pasi Viitasalo Rakennustyöt Ville Kauppi Oy 35.22, 140) Kaisu Kannisto TVO Sähkösääret 35.26, 141) Janne Alakoski Slowrunners 35.35, 142) Vehkalahti Niko Satshp ensihoito 2 35.43, 143) Satu Torvinen Lehmihenkilöt 35.51, 143) Tuire Metso Kirran Katkokävelijät 35.51, 145) Elle Porri Priimaa Pukkaa 35.57, 146) Harri Saarinen Corenso 35.58, 147) Söderlund Sari Satasairaala viestittäret 36.03, 148) Simo Toivonen Miesten kesken! 36.06, 149) Sari Lapikisto Farmitiimi 36.21, 150) Jani Mattila Suominen Kuitukankaat 36.31, 151) Anni Kivelä NTK Keisarinnat 36.34, 152) Hanna Teerialho Team Telaketju 36.47, 153) Maija Hanhijärvi Vesalan työväen kävelijät 37.06, 154) Vesa Mikkola Ankkuripuiston Kunto 37.10, 155) Antti Lammi Hero-juoksutiimi 37.18, 156) Marion Karppi Minions & Co 37.23, 156) Anniina Wiman Kipakat 37.23, 158) Janni Österlund Synnäriteam 37.24, 159) Tuula Hautaviita Louhen Ladyt 37.25, 160) Taina Kynäsniemi Team Otso 37.35, 161) Terhi Siitonen Eurajoen kunta 37.48, 162) Aleksi Grönblom Preiviikin Kirin Pantterit 38.06, 163) Anniina Vikman Liike on lääke 38.20, 164) Mika Toivonen Leineperin pelimiehet 38.21, 165) Saana Hietamies Satakunnan käräjäoikeus 38.37, 166) Anu Pörsti Preiviikin Kirittäret 38.44, 167) Sanna Lindgren Ahlaisten Urheilijat 39.02, 168) Anna Mattila Terveystalo Pori 39.03, 169) Petri Saaristo Kone Hissit 39.50, 170) Uusitalo, Elina Ercan´s Angels 40.13, 171) Minna Marjakoski Tulkkilan Tiput 40.28, 172) Tuukka Laiho Kosken Kuohu 43.56, 173) Jenni Aalto Pomarkun lukio 44.24, 174) Jaana Gorski Eurajoen OAJ 45.42, 175) Anna Kruunari Sisäpiiri 46.32, 176) Koskela Nicoletta Team Päikkäri 46.53,