Paluu tulospalveluun

Osuuskohtaiset tulokset

Matka: 5.5 km

Raumalta 5. osuus ja Eurajoelta 3. osuus

Sija#NimiJoukkueAikamin/kmSarja
144Mikko TolonenPohjolan Juoksijat17.173.09 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
28Niklas LaintoTurun Urheiluliitto17.433.13 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
33Jussi EskolaJKU17.523.15 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
443Pasi HuhtalaPihlajalinna urheiluklinikka- Kylve18.233.21 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
458Hopeasalo LassiTeam Toyota Tammerauto18.233.21 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
65Pekka StenholmMacho Fantastico/TuUL triathlon19.193.31 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
711Ville ViitakoskiAntin Talli Mikkeli19.303.33 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
87Jyrki IlvesluotoRovaniemen Roadrunners19.593.38 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
99Matti LehtonenVaajakosken Kuohu20.043.39 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
924Mikko KorpelaKauhajoen Maratoonarit20.043.39 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
11201Lotta M√§kinenJKU20.283.43 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
12258Kaarlo VuorioTeam Honkasalo-Timmeri Oy20.403.45 TyŲpaikkajoukkueet (B)
1350Tapani RaatikainenRC Wirtanen20.533.48 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
144Eero PouruKylm√§kosken Veikot20.563.48 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
1596Tommi Hy√∂tyl√§Rauman Palomiesurheilijat ry20.593.49 TyŲpaikkajoukkueet (A)
1518Tero HalmeFinnish Marathon Runners 20.593.49 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
1725Sanna KullbergKeKe Running Team21.003.49 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
181Ville RantalaFinnish Marathon Runners 21.013.49 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
1923Petri MannonenKarhunkaatajat21.123.51 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
2038Markku LaimioMusta Neli√∂21.193.53 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
21203Milla Ala-LahtiLemp√§√§l√§n Kisa Yleisurheilu21.243.53 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
2265Joona PaakkolaViasveden Maratonklubi21.313.55 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
2352Tomi SuokantoTanen Peurat21.323.55 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
2428Jussi Vuorenp√§√§Lapin Salaman kuntoilijat21.473.58 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
2580Henri VisuriLastenklinikan laahustajat21.543.59 TyŲpaikkajoukkueet (A)
26261Aki OjalaVatajankosken S√§hk√∂21.553.59 TyŲpaikkajoukkueet (B)
2775Artturi VuolaFinnair NykHkPer22.064.01 TyŲpaikkajoukkueet (A)
2888Iida-Maria V√§in√∂l√§Porin prikaati 22.134.02 TyŲpaikkajoukkueet (A)
2995Samuli VallinRauman Palomiesurheilijat ry22.184.03 TyŲpaikkajoukkueet (A)
30207Laura SunilaRunner¬īs Club22.254.05 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
3146Anna SelivaaraPorin Kuntoilijat22.364.07 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
326Henri HurriMikkelin Kilpa-Veikot22.434.08 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
3313Eero TuominenAPK-maratoonarit22.454.08 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
3454Marko KangasniemiTeam Rahola23.154.14 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
35263Teemu JokelaTAU Rakennustekniikka23.184.14 TyŲpaikkajoukkueet (B)
3612Pasi KarlssonAPK-maratoonarit23.204.15 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
37106Aapo JaloSuomen Ilmailuopisto 23.534.21 TyŲpaikkajoukkueet (A)
38204Aada OmbatiMikkelin Kilpa-Veikot23.554.21 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
39253Tuukka S√§rkel√§Pillerin py√∂ritt√§j√§t24.094.23 TyŲpaikkajoukkueet (B)
4020Mari Ahvenj√§rviHyde Park Run Club24.114.24 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
41240Olli-Pekka P√§iv√§rintaEPLL uki24.154.25 TyŲpaikkajoukkueet (B)
4256Rami SalminenTeam Raju24.174.25 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
4372Jani LevoCimcorp24.464.30 TyŲpaikkajoukkueet (A)
4498Salomaa JuusoSatshp ensihoito 124.474.30 TyŲpaikkajoukkueet (A)
45103Tuure Yl√§-ViteliSuomen Ilmailuopisto 24.514.31 TyŲpaikkajoukkueet (A)
46247Eemil SalakariLehmihenkil√∂t24.534.31 TyŲpaikkajoukkueet (B)
4764Jarmo MaurialaVammalan Kuntourheilijat ry24.554.32 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
4891Mikko V√§litaloPSYL25.024.33 TyŲpaikkajoukkueet (A)
49212Heli LehtinenFinnish Marathon Runners 25.204.36 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
5055Henna V√§rikoskiTeam Rahola25.304.38 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
51250Simeon KoivistoOne way to Heaven25.314.38 TyŲpaikkajoukkueet (B)
5240Erkki SundelinNakkilan Vire kuntoilijat25.434.41 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
53214Hanna M√§kimantilaH√§jyt Flikat25.454.41 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
5487Miikka OlinPori Energia25.474.41 TyŲpaikkajoukkueet (A)
5434Hiski ValtonenLiike on l√§√§ke25.474.41 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
56110Er√§nen MariaTeam P√§ikk√§ri25.524.42 TyŲpaikkajoukkueet (A)
57237Kirsi VierunketoVirkut /EPSHP25.544.43 Naiset, tyŲpaikkajoukkueet
58268Milla TainioEuramet Oy26.044.44 TyŲpaikkajoukkueet (B)
59120Mari J√§rvel√§Team √Ąkkil√§ht√∂26.154.46 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
60114Eero K√§√§nteeTVO Koolla on merkityst√§26.164.47 TyŲpaikkajoukkueet (A)
6010Joni VirtanenAhlaisten Urheilijat26.164.47 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
6214Maise AuteroArtelli Keitti√∂t Oy26.184.47 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
6371Vesa VuorinenBoliden Harjavalta26.194.47 TyŲpaikkajoukkueet (A)
6460Petteri Pihlajam√§kiTT Treenitehdas26.214.47 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
6563Tiina HaapakoskiUroskarhut26.294.49 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
66224Elsi P√∂ll√§nenWonder Women26.304.49 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
6767Venla LehtonenWestern Part O&Ski Club26.464.52 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
6829Elma AlakoskiLastaamo26.494.53 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
69262Juha MarttilaVatajankosken S√§hk√∂26.514.53 TyŲpaikkajoukkueet (B)
7068Markus SelinBMH Technology Oy26.524.53 TyŲpaikkajoukkueet (A)
7177Petri RantaHEVI kivitalot26.554.54 TyŲpaikkajoukkueet (A)
7292Riku KolhanenPVLOGLE26.564.54 TyŲpaikkajoukkueet (A)
7316Pasi KorpelaESHT27.054.55 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
74206Amanda Yli-FutkaNakkilan Vire27.064.56 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
74236Tiina M√§kel√§TVO S√§hk√∂s√§√§ret27.064.56 Naiset, tyŲpaikkajoukkueet
76211Jenna OksaFinnish Marathon Runners 27.094.56 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
7726Teppo M√§kip√§√§KOUKKUPOLVET27.114.57 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
7762Antti HuuhkaUlvilan Vikkel√§t27.114.57 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
79205Emma KorpikallioMikkelin Kilpa-Veikot27.184.58 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
8033Arttu Hyv√∂nenLepatiittos¬≤27.214.58 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
8145Ossi OjalaPomUra27.234.59 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
82117Loppi MikaVEHO SEIN√ĄJOKI27.295.00 TyŲpaikkajoukkueet (A)
83104Erno UrsemSuomen Ilmailuopisto 27.315.00 TyŲpaikkajoukkueet (A)
8449Katja Nissil√§Pub Keidas27.345.01 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
8594Elina TuomistoRauman kaupunki27.365.01 TyŲpaikkajoukkueet (A)
86242Elina K√§kel√§Eurajoen OAJ27.395.02 TyŲpaikkajoukkueet (B)
8648Tuomas Kes√§l√§inenPreiviikin Kirin Pantterit27.395.02 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
88244Miikka AnttilaKaasmarkun WPK27.415.02 TyŲpaikkajoukkueet (B)
89221Annika PolviTarmon tyt√∂t27.455.03 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
9021Kimmo KopraHyv√§t tuhkat27.475.03 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
90118Jasmin LindqvistVesalan ty√∂v√§en k√§velij√§t27.475.03 TyŲpaikkajoukkueet (A)
9247Ida ErolaPorin Tarmo27.485.03 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
9342Jussi IsakssonPaperimassan Tuhoajat27.585.05 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
94245Mathilda √ĖstermanKellahden Kunto/ Team M 128.075.07 TyŲpaikkajoukkueet (B)
95238Tiina Lamminm√§kiAK-628.185.09 TyŲpaikkajoukkueet (B)
96119Jasmin LainioOmaa Voimaa28.285.11 TyŲpaikkajoukkueet (A)
9735Salla TuomolaMainiot mailerit28.375.12 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
9827Adiza RamadanKuukkarin Kortteeri28.445.13 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
9979Mikko HarhanenJUJO TEAM28.485.14 TyŲpaikkajoukkueet (A)
100251Tiina TenhoPalstakallion pinkojat28.555.15 TyŲpaikkajoukkueet (B)
101112Tiina √Ąij√§l√§Terveystalo Pori28.595.16 TyŲpaikkajoukkueet (A)
10231Kek√§le HannaLeikkurin Nopeet29.015.17 TyŲpaikkajoukkueet (A)
10357Pinja Kivist√∂Team Telaketju29.035.17 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
104209Laura Nieminen5up29.075.18 TyŲpaikkajoukkueet (B)
104102Valtteri L√∂ytynojaSuomen Ilmailuopisto 29.075.18 TyŲpaikkajoukkueet (A)
106220Annika NikkariPuujalat29.085.18 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
107255Maarit Myllym√§kiSuomen Euromaster29.135.19 TyŲpaikkajoukkueet (B)
108266Olli P√∂ll√§nenSuomen Ilmailuopisto29.155.19 TyŲpaikkajoukkueet (B)
109100Aalto SanniSatshp ensihoito 229.165.19 TyŲpaikkajoukkueet (A)
110223Hanna Sirki√§Team Raju29.175.19 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
1112Jaana Salo HArjUs Triathlon29.355.23 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
11153Timo Haanm√§kiTeam Norski29.355.23 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
113233Paula VirtanenScandic Ikaalisten Kylpyl√§29.385.23 Naiset, tyŲpaikkajoukkueet
11389Anne L√§hteenm√§kiPorin prikaati 29.385.23 TyŲpaikkajoukkueet (A)
11322Jarno SalliInter Truncus29.385.23 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
11684Martti LoustiNakkila Works29.395.23 TyŲpaikkajoukkueet (A)
11785Iiro NuotioOutotec29.455.25 TyŲpaikkajoukkueet (A)
118231Kirsi FribergRauman kaupunki29.465.25 Naiset, tyŲpaikkajoukkueet
119234Hanna OllilaTeam FitStop29.575.27 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
120229Pauliina KuusistoKirran Katkok√§velij√§t29.595.27 Naiset, tyŲpaikkajoukkueet
12115Maria YlikoskiELTU30.015.27 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
122227Tuija VesterbackaEurajoen kunta30.155.30 Naiset, tyŲpaikkajoukkueet
123249Kaisa RosendahlNyks30.225.31 TyŲpaikkajoukkueet (B)
12461Risto KiviharjuUlvilan Pes√§-Veikot30.235.31 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
12530Minna Veps√§Lastaamo30.255.32 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
12669Heikki Sepp√§l√§Cimcorp30.295.33 TyŲpaikkajoukkueet (A)
12751Mika KleemolaSlowrunners30.315.33 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
128267Martti HalavaKosken Kuohu30.365.34 TyŲpaikkajoukkueet (B)
12970Kirsi LaineBoliden Harjavalta31.085.40 TyŲpaikkajoukkueet (A)
130230Susanna SalokangasPoSa31.105.40 Naiset, tyŲpaikkajoukkueet
131241Juha Uusi-UolaEurajoen kunta 31.135.41 TyŲpaikkajoukkueet (B)
132260Nina LindqvistValmet Automotive 31.165.41 TyŲpaikkajoukkueet (B)
13319Heidi ElorantaHero-juoksutiimi31.245.43 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
13493Anniina NurmiRakennusty√∂t Ville Kauppi Oy31.305.44 TyŲpaikkajoukkueet (A)
13539Markus SalonenMy little pony riders31.405.45 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
13573Timo Ryt√∂l√§Cimcorp31.405.45 TyŲpaikkajoukkueet (A)
13732Mikko SeuriLeineperin pelimiehet31.485.47 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
138215Hanna KantolaLouhen Ladyt31.515.47 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
139218Marjo RuohonevaPreiviikin Kiritt√§ret32.025.49 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
140265Alli KajanderNORSK STAFF32.045.50 TyŲpaikkajoukkueet (B)
14083Lasse HeinoLogistikas Oy32.045.50 TyŲpaikkajoukkueet (A)
142256Linda KuusamoSuominen Kuitukankaat 32.205.53 TyŲpaikkajoukkueet (B)
143107Harri BrandtSuominen Kuitukankaat 32.225.53 TyŲpaikkajoukkueet (A)
144264Jani BlyUudenkoiviston VPK32.255.54 TyŲpaikkajoukkueet (B)
14590Haapalehto SophiePosiva Kivikeng√§t32.375.56 TyŲpaikkajoukkueet (A)
14566Topi LevomaaViasveden Pullukat32.375.56 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
147226Jaana SundellEurajoen kunta 32.395.56 Naiset, tyŲpaikkajoukkueet
14859Tarja HakalaTeemu ja tyt√∂t32.425.57 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
149254Aino Gr√∂nmanPomarkun lukio 232.445.57 TyŲpaikkajoukkueet (B)
150108Johanna HuikonenSynn√§riteam32.586.00 TyŲpaikkajoukkueet (A)
15137Sami ToivonenMiesten kesken!33.096.02 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
152116Vesa Ry√∂m√§Valmet Automotive 33.166.03 TyŲpaikkajoukkueet (A)
153248Timo Vuorenp√§√§Noormarkun VPK33.366.07 TyŲpaikkajoukkueet (B)
15441Anniina HarjunenNTK Keisarinnat33.396.07 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
15581Laura Yli-Pietil√§L√§hiTapiola L√§nnen33.486.09 TyŲpaikkajoukkueet (A)
156222Samuel HalonenCorenso33.586.11 TyŲpaikkajoukkueet (B)
157235Minna ViljanenTulkkilan Tiput34.266.16 Naiset, tyŲpaikkajoukkueet
158202Jenni VarjonenLaSa34.326.17 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
159219Henna VirolainenPriimaa Pukkaa34.446.19 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
160210V√§lil√§, Laura Ercan¬īs Angels34.526.20 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
161246Pasi SaviojaKone Hissit34.536.21 TyŲpaikkajoukkueet (B)
162243Saana SimulaEurajoen OAJ35.056.23 TyŲpaikkajoukkueet (B)
163101Maikku SalmiSis√§piiri35.156.25 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
164213Jaana SaksiFutismutsit Tove0835.216.26 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
165239Antti HarriAnkkuripuiston Kunto35.356.28 TyŲpaikkajoukkueet (B)
166113Salminen NinaTVO #oikeenlaistakemiaa35.416.29 TyŲpaikkajoukkueet (A)
167216Oona LehtonenMinions & Co35.476.30 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
168259Sari-Kaarina MyllyniemiTeam Otso36.216.37 TyŲpaikkajoukkueet (B)
169228Johanna VilkunaKipakat36.306.38 Naiset, tyŲpaikkajoukkueet
170252Piia KaartumoPatrian Nandit Linnavuori36.356.39 TyŲpaikkajoukkueet (B)
17182Otto HarjulaMatias Marttinen 8236.496.42 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
172111Pauliina RuusuvuoriTerveystalo Pori37.316.49 TyŲpaikkajoukkueet (A)
17397Johanna Haanp√§√§Satakunnan k√§r√§j√§oikeus38.246.59 TyŲpaikkajoukkueet (A)
174232Minkkinen PiiaSatasairaala viestitt√§ret38.256.59 Naiset, tyŲpaikkajoukkueet
17586Heli ToivolaPomarkun lukio38.527.04 TyŲpaikkajoukkueet (A)
17617Riikka T√∂rnroosFarmitiimi39.057.06 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet

Raumalta 5. osuus ja Eurajoelta 3. osuus, matka: 5.5km: 1) Mikko Tolonen Pohjolan Juoksijat 17.17, 2) Niklas Lainto Turun Urheiluliitto 17.43, 3) Jussi Eskola JKU 17.52, 4) Pasi Huhtala Pihlajalinna urheiluklinikka- Kylve 18.23, 4) Hopeasalo Lassi Team Toyota Tammerauto 18.23, 6) Pekka Stenholm Macho Fantastico/TuUL triathlon 19.19, 7) Ville Viitakoski Antin Talli Mikkeli 19.30, 8) Jyrki Ilvesluoto Rovaniemen Roadrunners 19.59, 9) Matti Lehtonen Vaajakosken Kuohu 20.04, 9) Mikko Korpela Kauhajoen Maratoonarit 20.04, 11) Lotta M√§kinen JKU 20.28, 12) Kaarlo Vuorio Team Honkasalo-Timmeri Oy 20.40, 13) Tapani Raatikainen RC Wirtanen 20.53, 14) Eero Pouru Kylm√§kosken Veikot 20.56, 15) Tommi Hy√∂tyl√§ Rauman Palomiesurheilijat ry 20.59, 15) Tero Halme Finnish Marathon Runners 20.59, 17) Sanna Kullberg KeKe Running Team 21.00, 18) Ville Rantala Finnish Marathon Runners 21.01, 19) Petri Mannonen Karhunkaatajat 21.12, 20) Markku Laimio Musta Neli√∂ 21.19, 21) Milla Ala-Lahti Lemp√§√§l√§n Kisa Yleisurheilu 21.24, 22) Joona Paakkola Viasveden Maratonklubi 21.31, 23) Tomi Suokanto Tanen Peurat 21.32, 24) Jussi Vuorenp√§√§ Lapin Salaman kuntoilijat 21.47, 25) Henri Visuri Lastenklinikan laahustajat 21.54, 26) Aki Ojala Vatajankosken S√§hk√∂ 21.55, 27) Artturi Vuola Finnair NykHkPer 22.06, 28) Iida-Maria V√§in√∂l√§ Porin prikaati 22.13, 29) Samuli Vallin Rauman Palomiesurheilijat ry 22.18, 30) Laura Sunila Runner¬īs Club 22.25, 31) Anna Selivaara Porin Kuntoilijat 22.36, 32) Henri Hurri Mikkelin Kilpa-Veikot 22.43, 33) Eero Tuominen APK-maratoonarit 22.45, 34) Marko Kangasniemi Team Rahola 23.15, 35) Teemu Jokela TAU Rakennustekniikka 23.18, 36) Pasi Karlsson APK-maratoonarit 23.20, 37) Aapo Jalo Suomen Ilmailuopisto 23.53, 38) Aada Ombati Mikkelin Kilpa-Veikot 23.55, 39) Tuukka S√§rkel√§ Pillerin py√∂ritt√§j√§t 24.09, 40) Mari Ahvenj√§rvi Hyde Park Run Club 24.11, 41) Olli-Pekka P√§iv√§rinta EPLL uki 24.15, 42) Rami Salminen Team Raju 24.17, 43) Jani Levo Cimcorp 24.46, 44) Salomaa Juuso Satshp ensihoito 1 24.47, 45) Tuure Yl√§-Viteli Suomen Ilmailuopisto 24.51, 46) Eemil Salakari Lehmihenkil√∂t 24.53, 47) Jarmo Mauriala Vammalan Kuntourheilijat ry 24.55, 48) Mikko V√§litalo PSYL 25.02, 49) Heli Lehtinen Finnish Marathon Runners 25.20, 50) Henna V√§rikoski Team Rahola 25.30, 51) Simeon Koivisto One way to Heaven 25.31, 52) Erkki Sundelin Nakkilan Vire kuntoilijat 25.43, 53) Hanna M√§kimantila H√§jyt Flikat 25.45, 54) Miikka Olin Pori Energia 25.47, 54) Hiski Valtonen Liike on l√§√§ke 25.47, 56) Er√§nen Maria Team P√§ikk√§ri 25.52, 57) Kirsi Vierunketo Virkut /EPSHP 25.54, 58) Milla Tainio Euramet Oy 26.04, 59) Mari J√§rvel√§ Team √Ąkkil√§ht√∂ 26.15, 60) Eero K√§√§ntee TVO Koolla on merkityst√§ 26.16, 60) Joni Virtanen Ahlaisten Urheilijat 26.16, 62) Maise Autero Artelli Keitti√∂t Oy 26.18, 63) Vesa Vuorinen Boliden Harjavalta 26.19, 64) Petteri Pihlajam√§ki TT Treenitehdas 26.21, 65) Tiina Haapakoski Uroskarhut 26.29, 66) Elsi P√∂ll√§nen Wonder Women 26.30, 67) Venla Lehtonen Western Part O&Ski Club 26.46, 68) Elma Alakoski Lastaamo 26.49, 69) Juha Marttila Vatajankosken S√§hk√∂ 26.51, 70) Markus Selin BMH Technology Oy 26.52, 71) Petri Ranta HEVI kivitalot 26.55, 72) Riku Kolhanen PVLOGLE 26.56, 73) Pasi Korpela ESHT 27.05, 74) Amanda Yli-Futka Nakkilan Vire 27.06, 74) Tiina M√§kel√§ TVO S√§hk√∂s√§√§ret 27.06, 76) Jenna Oksa Finnish Marathon Runners 27.09, 77) Teppo M√§kip√§√§ KOUKKUPOLVET 27.11, 77) Antti Huuhka Ulvilan Vikkel√§t 27.11, 79) Emma Korpikallio Mikkelin Kilpa-Veikot 27.18, 80) Arttu Hyv√∂nen Lepatiittos¬≤ 27.21, 81) Ossi Ojala PomUra 27.23, 82) Loppi Mika VEHO SEIN√ĄJOKI 27.29, 83) Erno Ursem Suomen Ilmailuopisto 27.31, 84) Katja Nissil√§ Pub Keidas 27.34, 85) Elina Tuomisto Rauman kaupunki 27.36, 86) Elina K√§kel√§ Eurajoen OAJ 27.39, 86) Tuomas Kes√§l√§inen Preiviikin Kirin Pantterit 27.39, 88) Miikka Anttila Kaasmarkun WPK 27.41, 89) Annika Polvi Tarmon tyt√∂t 27.45, 90) Kimmo Kopra Hyv√§t tuhkat 27.47, 90) Jasmin Lindqvist Vesalan ty√∂v√§en k√§velij√§t 27.47, 92) Ida Erola Porin Tarmo 27.48, 93) Jussi Isaksson Paperimassan Tuhoajat 27.58, 94) Mathilda √Ėsterman Kellahden Kunto/ Team M 1 28.07, 95) Tiina Lamminm√§ki AK-6 28.18, 96) Jasmin Lainio Omaa Voimaa 28.28, 97) Salla Tuomola Mainiot mailerit 28.37, 98) Adiza Ramadan Kuukkarin Kortteeri 28.44, 99) Mikko Harhanen JUJO TEAM 28.48, 100) Tiina Tenho Palstakallion pinkojat 28.55, 101) Tiina √Ąij√§l√§ Terveystalo Pori 28.59, 102) Kek√§le Hanna Leikkurin Nopeet 29.01, 103) Pinja Kivist√∂ Team Telaketju 29.03, 104) Laura Nieminen 5up 29.07, 104) Valtteri L√∂ytynoja Suomen Ilmailuopisto 29.07, 106) Annika Nikkari Puujalat 29.08, 107) Maarit Myllym√§ki Suomen Euromaster 29.13, 108) Olli P√∂ll√§nen Suomen Ilmailuopisto 29.15, 109) Aalto Sanni Satshp ensihoito 2 29.16, 110) Hanna Sirki√§ Team Raju 29.17, 111) Jaana Salo HArjUs Triathlon 29.35, 111) Timo Haanm√§ki Team Norski 29.35, 113) Paula Virtanen Scandic Ikaalisten Kylpyl√§ 29.38, 113) Anne L√§hteenm√§ki Porin prikaati 29.38, 113) Jarno Salli Inter Truncus 29.38, 116) Martti Lousti Nakkila Works 29.39, 117) Iiro Nuotio Outotec 29.45, 118) Kirsi Friberg Rauman kaupunki 29.46, 119) Hanna Ollila Team FitStop 29.57, 120) Pauliina Kuusisto Kirran Katkok√§velij√§t 29.59, 121) Maria Ylikoski ELTU 30.01, 122) Tuija Vesterbacka Eurajoen kunta 30.15, 123) Kaisa Rosendahl Nyks 30.22, 124) Risto Kiviharju Ulvilan Pes√§-Veikot 30.23, 125) Minna Veps√§ Lastaamo 30.25, 126) Heikki Sepp√§l√§ Cimcorp 30.29, 127) Mika Kleemola Slowrunners 30.31, 128) Martti Halava Kosken Kuohu 30.36, 129) Kirsi Laine Boliden Harjavalta 31.08, 130) Susanna Salokangas PoSa 31.10, 131) Juha Uusi-Uola Eurajoen kunta 31.13, 132) Nina Lindqvist Valmet Automotive 31.16, 133) Heidi Eloranta Hero-juoksutiimi 31.24, 134) Anniina Nurmi Rakennusty√∂t Ville Kauppi Oy 31.30, 135) Markus Salonen My little pony riders 31.40, 135) Timo Ryt√∂l√§ Cimcorp 31.40, 137) Mikko Seuri Leineperin pelimiehet 31.48, 138) Hanna Kantola Louhen Ladyt 31.51, 139) Marjo Ruohoneva Preiviikin Kiritt√§ret 32.02, 140) Alli Kajander NORSK STAFF 32.04, 140) Lasse Heino Logistikas Oy 32.04, 142) Linda Kuusamo Suominen Kuitukankaat 32.20, 143) Harri Brandt Suominen Kuitukankaat 32.22, 144) Jani Bly Uudenkoiviston VPK 32.25, 145) Haapalehto Sophie Posiva Kivikeng√§t 32.37, 145) Topi Levomaa Viasveden Pullukat 32.37, 147) Jaana Sundell Eurajoen kunta 32.39, 148) Tarja Hakala Teemu ja tyt√∂t 32.42, 149) Aino Gr√∂nman Pomarkun lukio 2 32.44, 150) Johanna Huikonen Synn√§riteam 32.58, 151) Sami Toivonen Miesten kesken! 33.09, 152) Vesa Ry√∂m√§ Valmet Automotive 33.16, 153) Timo Vuorenp√§√§ Noormarkun VPK 33.36, 154) Anniina Harjunen NTK Keisarinnat 33.39, 155) Laura Yli-Pietil√§ L√§hiTapiola L√§nnen 33.48, 156) Samuel Halonen Corenso 33.58, 157) Minna Viljanen Tulkkilan Tiput 34.26, 158) Jenni Varjonen LaSa 34.32, 159) Henna Virolainen Priimaa Pukkaa 34.44, 160) V√§lil√§, Laura Ercan¬īs Angels 34.52, 161) Pasi Savioja Kone Hissit 34.53, 162) Saana Simula Eurajoen OAJ 35.05, 163) Maikku Salmi Sis√§piiri 35.15, 164) Jaana Saksi Futismutsit Tove08 35.21, 165) Antti Harri Ankkuripuiston Kunto 35.35, 166) Salminen Nina TVO #oikeenlaistakemiaa 35.41, 167) Oona Lehtonen Minions & Co 35.47, 168) Sari-Kaarina Myllyniemi Team Otso 36.21, 169) Johanna Vilkuna Kipakat 36.30, 170) Piia Kaartumo Patrian Nandit Linnavuori 36.35, 171) Otto Harjula Matias Marttinen 82 36.49, 172) Pauliina Ruusuvuori Terveystalo Pori 37.31, 173) Johanna Haanp√§√§ Satakunnan k√§r√§j√§oikeus 38.24, 174) Minkkinen Piia Satasairaala viestitt√§ret 38.25, 175) Heli Toivola Pomarkun lukio 38.52, 176) Riikka T√∂rnroos Farmitiimi 39.05,