Paluu tulospalveluun

Osuuskohtaiset tulokset

Matka: 5.0 km

Raumalta 6. osuus ja Eurajoelta 4. osuus

Sija#NimiJoukkueAikamin/kmSarja
144Kari PoutiainenPohjolan Juoksijat16.063.13 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
243Santtu HeikkinenPihlajalinna urheiluklinikka- Kylve16.293.18 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
33Valtteri KonttinenJKU16.343.19 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
48Kalle LinnasaariTurun Urheiluliitto16.533.23 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
5253Tuomas NieminenPillerin pyörittäjät17.003.24 Typaikkajoukkueet (B)
658Niemi AkiTeam Toyota Tammerauto17.153.27 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
75Arttu SaarinenMacho Fantastico/TuUL triathlon17.453.33 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
87Esko KariniemiRovaniemen Roadrunners17.543.35 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
91Janne KlasilaFinnish Marathon Runners 18.213.40 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
1011Eetu ValtolaAntin Talli Mikkeli18.393.44 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
114Arttu JaakkolaKylmäkosken Veikot18.593.48 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
1265Nikolai HeinoViasveden Maratonklubi19.083.50 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
13201Mari HyyppäJKU19.153.51 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
1424Kaarlo MaaninkaKauhajoen Maratoonarit19.213.52 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
152Markku HelanderHArjUs Triathlon19.353.55 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
169Markku SaviojaVaajakosken Kuohu19.363.55 Miehet, kilpasarja, seurajoukkueet
1752Pauli SvedTanen Peurat19.393.56 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
1818Jyrki KukkoFinnish Marathon Runners 19.433.57 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
1947Antti EskelinenPorin Tarmo19.483.58 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
2088Sampo NurmioPorin prikaati 19.503.58 Typaikkajoukkueet (A)
2125Mats HästöKeKe Running Team20.064.01 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
2263Eetu HolmbergUroskarhut20.154.03 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
2396Tapio LähdemäkiRauman Palomiesurheilijat ry20.294.06 Typaikkajoukkueet (A)
2450Kimmo LeväRC Wirtanen20.314.06 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
2515Kaj RauteELTU20.334.07 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
26203Anniina MahkonenLempäälän Kisa Yleisurheilu20.404.08 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
2726Harri MannermaaKOUKKUPOLVET20.594.12 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
28258Janne HonkasaloTeam Honkasalo-Timmeri Oy21.024.12 Typaikkajoukkueet (B)
2954Lauri SinisaloTeam Rahola21.054.13 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
3056Jari SaariTeam Raju21.154.15 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
3175Ville ArekallioFinnair NykHkPer21.174.15 Typaikkajoukkueet (A)
32207Sanna LakomaRunner´s Club21.284.18 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
326Kirsi HäyrinenMikkelin Kilpa-Veikot21.284.18 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
3438Mikko MyöhänenMusta Neliö21.304.18 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
35204Neela OmbatiMikkelin Kilpa-Veikot21.514.22 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
36224Anu OjanenWonder Women21.524.22 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
3712Aulis ValliAPK-maratoonarit21.534.23 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
3828Miikka TuominenLapin Salaman kuntoilijat22.024.24 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
39114Keimo KivimiesTVO Koolla on merkitystä22.164.27 Typaikkajoukkueet (A)
4046Suvi PatrikainenPorin Kuntoilijat22.204.28 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
4133Juha-Matti MyllykangasLepatiittos²22.274.29 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
4264Harri MäkeläVammalan Kuntourheilijat ry22.294.30 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
4387Janne ValkamaPori Energia22.324.30 Typaikkajoukkueet (A)
4492Jari JokelaPVLOGLE22.374.31 Typaikkajoukkueet (A)
4598Nevanpää MatiasSatshp ensihoito 122.384.32 Typaikkajoukkueet (A)
4655Niko PeltomaaTeam Rahola22.394.32 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
47266Konrad LewandowskiSuomen Ilmailuopisto22.404.32 Typaikkajoukkueet (B)
4835Jussi RantanenMainiot mailerit22.414.32 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
4990Riihimäki JuhaPosiva Kivikengät22.464.33 Typaikkajoukkueet (A)
50202Liisi HentonenLaSa22.484.34 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
51268Riina TainioEuramet Oy22.584.36 Typaikkajoukkueet (B)
5281Markku RostenLähiTapiola Lännen23.054.37 Typaikkajoukkueet (A)
5313Arto VäkipartaAPK-maratoonarit23.064.37 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
54252Riku RantanenPatrian Nandit Linnavuori23.094.38 Typaikkajoukkueet (B)
55212Tanja Etu-HuittiFinnish Marathon Runners 23.164.39 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
56116Rebecca KaikkonenValmet Automotive 23.174.39 Typaikkajoukkueet (A)
5749Markus KetolaPub Keidas23.194.40 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
58260Rebecca KaikkonenValmet Automotive 23.234.41 Typaikkajoukkueet (B)
5972Joakim FastCimcorp23.294.42 Typaikkajoukkueet (A)
6053Henri HakulinenTeam Norski23.374.43 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
61223Marja ReilimoTeam Raju23.434.45 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
6223Jenny MannonenKarhunkaatajat23.454.45 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
6380Ilkka KetolaLastenklinikan laahustajat23.514.46 Typaikkajoukkueet (A)
64265Aapo StaffNORSK STAFF23.524.46 Typaikkajoukkueet (B)
6514Janne AuteroArtelli Keittiöt Oy23.584.48 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
6695Miikka TakaloRauman Palomiesurheilijat ry24.034.49 Typaikkajoukkueet (A)
67211Jaana ThorströmFinnish Marathon Runners 24.074.49 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
68111Teemu LämsäTerveystalo Pori24.084.50 Typaikkajoukkueet (A)
6991Janne LaitilaPSYL24.134.51 Typaikkajoukkueet (A)
7020Anne BabbHyde Park Run Club24.164.51 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
71205Silja ValtolaMikkelin Kilpa-Veikot24.174.51 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
7261Petri KulmalaUlvilan Pesä-Veikot24.234.53 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
73214Arja TankkaHäjyt Flikat24.314.54 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
74119Niina MalmilaOmaa Voimaa24.344.55 Typaikkajoukkueet (A)
75221Piia KaaresmaaTarmon tytöt24.354.55 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
7637Tommi RantalaMiesten kesken!24.374.55 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
7762Maija KoskioUlvilan Vikkelät24.394.56 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
78215Priska PeltomaaLouhen Ladyt24.444.57 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
7940Terhi MännistöNakkilan Vire kuntoilijat25.035.01 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
8071Saku JunnikkalaBoliden Harjavalta25.155.03 Typaikkajoukkueet (A)
8129Heidi TurtolaLastaamo25.205.04 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
8248Samppa HaminaPreiviikin Kirin Pantterit25.265.05 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
83206Emmi PatrikainenNakkilan Vire25.335.07 Naiset, kilpasarja, seurajoukkueet
83120Samuel KiviharjuTeam Äkkilähtö25.335.07 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
8589Sini KouriPorin prikaati 25.425.08 Typaikkajoukkueet (A)
86216Lotta Katajapuu-RutanenMinions & Co25.435.09 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
8783Joel HaapalainenLogistikas Oy25.445.09 Typaikkajoukkueet (A)
88113Hovi PetriTVO #oikeenlaistakemiaa25.455.09 Typaikkajoukkueet (A)
8985Toni ÅkerströmOutotec25.505.10 Typaikkajoukkueet (A)
9017Carita Koivula-PukkilaFarmitiimi25.545.11 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
91254Fanni-Maria JäniskangasPomarkun lukio 226.005.12 Typaikkajoukkueet (B)
92237Maarika TaipalusVirkut /EPSHP26.045.13 Naiset, typaikkajoukkueet
93117Aki TakaluomaVEHO SEINÄJOKI26.075.13 Typaikkajoukkueet (A)
94250Suvi-Ester KoivistoOne way to Heaven26.105.14 Typaikkajoukkueet (B)
9467Emilia PalomäkiWestern Part O&Ski Club26.105.14 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
96246Aki AaltonenKone Hissit26.125.14 Typaikkajoukkueet (B)
9742Pertti LaaksoPaperimassan Tuhoajat26.135.15 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
9877Lauri PöyhönenHEVI kivitalot26.165.15 Typaikkajoukkueet (A)
99219Maija PenttiläPriimaa Pukkaa26.175.15 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
10022Tommi VirkkiInter Truncus26.195.16 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
10110Aki GröndhalAhlaisten Urheilijat26.275.17 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
10260Johanna MannerTT Treenitehdas26.325.18 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
103233Kati LappalainenScandic Ikaalisten Kylpylä26.345.19 Naiset, typaikkajoukkueet
10439Jaakko LehtonenMy little pony riders26.465.21 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
104110Leino MiiaTeam Päikkäri26.465.21 Typaikkajoukkueet (A)
106102Anttoni KorpivaaraSuomen Ilmailuopisto 26.525.22 Typaikkajoukkueet (A)
107222Pasi MaunumäkiCorenso26.555.23 Typaikkajoukkueet (B)
108220Tuija LatvaPuujalat27.015.24 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
10927Sera MartikainenKuukkarin Kortteeri27.025.24 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
110238Teemu HakanpääAK-627.125.26 Typaikkajoukkueet (B)
111262Olli KujansuuVatajankosken Sähkö27.175.27 Typaikkajoukkueet (B)
111108Loviisa PalonenSynnäriteam27.175.27 Typaikkajoukkueet (A)
11369Jukka-Pekka KalliCimcorp27.225.28 Typaikkajoukkueet (A)
114209Danuta Jaakkola5up27.245.29 Typaikkajoukkueet (B)
115234Ansku RuusunenTeam FitStop27.255.29 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
11679Tiina PeltonenJUJO TEAM27.285.30 Typaikkajoukkueet (A)
11751Ville MattilaSlowrunners27.385.32 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
118240Johanna UurasmaaEPLL uki27.395.32 Typaikkajoukkueet (B)
119106Antti VenäläinenSuomen Ilmailuopisto 27.405.32 Typaikkajoukkueet (A)
120226Tinja UusitaloEurajoen kunta 27.425.32 Naiset, typaikkajoukkueet
121100Rikkonen Tia-MariaSatshp ensihoito 227.445.33 Typaikkajoukkueet (A)
122244Timo VirtanenKaasmarkun WPK27.485.34 Typaikkajoukkueet (B)
12345Ville TainaPomUra27.515.34 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
124107Miikka SatamaSuominen Kuitukankaat 27.535.35 Typaikkajoukkueet (A)
125261Niko PihlajamäkiVatajankosken Sähkö27.565.35 Typaikkajoukkueet (B)
126210Köykkä, Anna Ercan´s Angels27.575.35 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
12784Saku KoivusaariNakkila Works28.015.36 Typaikkajoukkueet (A)
12830Jukka-Pekka RaitaLastaamo28.065.37 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
129251Marjut Puputti-LaurilaPalstakallion pinkojat28.115.38 Typaikkajoukkueet (B)
13057Hannakaisa MäkitaloTeam Telaketju28.165.39 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
131242Satu ValtonenEurajoen OAJ28.215.40 Typaikkajoukkueet (B)
13234Miina-Maria LukkariLiike on lääke28.255.41 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
133104Matti HuhtalaSuomen Ilmailuopisto 28.275.41 Typaikkajoukkueet (A)
13494Johanna SuokantoRauman kaupunki28.305.42 Typaikkajoukkueet (A)
13516Osku HonkanenESHT28.325.42 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
136243Tero SalonenEurajoen OAJ28.365.43 Typaikkajoukkueet (B)
137227Jonna HalminenEurajoen kunta28.375.43 Naiset, typaikkajoukkueet
138230Marjut KiuttuPoSa28.525.46 Naiset, typaikkajoukkueet
13959Hanni SarvijärviTeemu ja tytöt28.535.47 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
140103Taneli PuustinenSuomen Ilmailuopisto 29.095.50 Typaikkajoukkueet (A)
14121Anne KopraHyvät tuhkat29.125.50 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
142232Ekholm TerhiSatasairaala viestittäret29.175.51 Naiset, typaikkajoukkueet
143249Julie RiitahuhtaNyks29.215.52 Typaikkajoukkueet (B)
14393Veikko TorkkeliRakennustyöt Ville Kauppi Oy29.215.52 Typaikkajoukkueet (A)
145264Eetu MäkiUudenkoiviston VPK29.235.53 Typaikkajoukkueet (B)
14573Jani RanneCimcorp29.235.53 Typaikkajoukkueet (A)
14782Taina VehmanenMatias Marttinen 8229.425.56 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
148245Jonna MäkivaaraKellahden Kunto/ Team M 130.076.01 Typaikkajoukkueet (B)
149229Heli-Maria HermonenKirran Katkokävelijät30.126.02 Naiset, typaikkajoukkueet
15070Vesa TöröläBoliden Harjavalta30.146.03 Typaikkajoukkueet (A)
15168Sami PaunikallioBMH Technology Oy30.236.05 Typaikkajoukkueet (A)
152256Frans MalmbergSuominen Kuitukankaat 30.266.05 Typaikkajoukkueet (B)
153235Laura SookariTulkkilan Tiput30.436.09 Naiset, typaikkajoukkueet
15431Silvennoinen MaariaLeikkurin Nopeet30.446.09 Typaikkajoukkueet (A)
155118Hanna HyrskyVesalan työväen kävelijät30.486.10 Typaikkajoukkueet (A)
15697Anne MäkiSatakunnan käräjäoikeus30.586.12 Typaikkajoukkueet (A)
157263Anssi LaukkarinenTAU Rakennustekniikka30.596.12 Typaikkajoukkueet (B)
158218Henna SmedroosPreiviikin Kirittäret31.086.14 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet
159255Niina VuorelaSuomen Euromaster31.096.14 Typaikkajoukkueet (B)
16019Antti LammiHero-juoksutiimi31.356.19 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
16141Virpi LuomaNTK Keisarinnat31.366.19 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
16266Eeva YlänenViasveden Pullukat31.456.21 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
16386Maria LehtonenPomarkun lukio31.596.24 Typaikkajoukkueet (A)
164267Satu HalavaKosken Kuohu32.116.26 Typaikkajoukkueet (B)
165101Suvi TanninenSisäpiiri32.216.28 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
166241Ida-Maria ViinamäkiEurajoen kunta 32.486.34 Typaikkajoukkueet (B)
167231Sanna MannilaRauman kaupunki32.566.35 Naiset, typaikkajoukkueet
168248Matti HeiskalaNoormarkun VPK34.006.48 Typaikkajoukkueet (B)
169236Jasmiina TiejokiTVO Sähkösääret34.126.50 Naiset, typaikkajoukkueet
170112Naana SaloTerveystalo Pori34.256.53 Typaikkajoukkueet (A)
171228Taru-Tuulia AstalaKipakat36.167.15 Naiset, typaikkajoukkueet
172259Ilkka VanhataloTeam Otso36.427.20 Typaikkajoukkueet (B)
173247Ana Poljak KlaricLehmihenkilöt37.407.32 Typaikkajoukkueet (B)
17432Juha HatanpääLeineperin pelimiehet37.507.34 Miehet, kunto- ja erikoisjoukkueet
175239Timo KatilaAnkkuripuiston Kunto38.007.36 Typaikkajoukkueet (B)
176213Pia HeikkiläFutismutsit Tove0841.188.16 Naiset, kunto- ja erikoisjoukkueet

Raumalta 6. osuus ja Eurajoelta 4. osuus, matka: 5.0km: 1) Kari Poutiainen Pohjolan Juoksijat 16.06, 2) Santtu Heikkinen Pihlajalinna urheiluklinikka- Kylve 16.29, 3) Valtteri Konttinen JKU 16.34, 4) Kalle Linnasaari Turun Urheiluliitto 16.53, 5) Tuomas Nieminen Pillerin pyörittäjät 17.00, 6) Niemi Aki Team Toyota Tammerauto 17.15, 7) Arttu Saarinen Macho Fantastico/TuUL triathlon 17.45, 8) Esko Kariniemi Rovaniemen Roadrunners 17.54, 9) Janne Klasila Finnish Marathon Runners 18.21, 10) Eetu Valtola Antin Talli Mikkeli 18.39, 11) Arttu Jaakkola Kylmäkosken Veikot 18.59, 12) Nikolai Heino Viasveden Maratonklubi 19.08, 13) Mari Hyyppä JKU 19.15, 14) Kaarlo Maaninka Kauhajoen Maratoonarit 19.21, 15) Markku Helander HArjUs Triathlon 19.35, 16) Markku Savioja Vaajakosken Kuohu 19.36, 17) Pauli Sved Tanen Peurat 19.39, 18) Jyrki Kukko Finnish Marathon Runners 19.43, 19) Antti Eskelinen Porin Tarmo 19.48, 20) Sampo Nurmio Porin prikaati 19.50, 21) Mats Hästö KeKe Running Team 20.06, 22) Eetu Holmberg Uroskarhut 20.15, 23) Tapio Lähdemäki Rauman Palomiesurheilijat ry 20.29, 24) Kimmo Levä RC Wirtanen 20.31, 25) Kaj Raute ELTU 20.33, 26) Anniina Mahkonen Lempäälän Kisa Yleisurheilu 20.40, 27) Harri Mannermaa KOUKKUPOLVET 20.59, 28) Janne Honkasalo Team Honkasalo-Timmeri Oy 21.02, 29) Lauri Sinisalo Team Rahola 21.05, 30) Jari Saari Team Raju 21.15, 31) Ville Arekallio Finnair NykHkPer 21.17, 32) Sanna Lakoma Runner´s Club 21.28, 32) Kirsi Häyrinen Mikkelin Kilpa-Veikot 21.28, 34) Mikko Myöhänen Musta Neliö 21.30, 35) Neela Ombati Mikkelin Kilpa-Veikot 21.51, 36) Anu Ojanen Wonder Women 21.52, 37) Aulis Valli APK-maratoonarit 21.53, 38) Miikka Tuominen Lapin Salaman kuntoilijat 22.02, 39) Keimo Kivimies TVO Koolla on merkitystä 22.16, 40) Suvi Patrikainen Porin Kuntoilijat 22.20, 41) Juha-Matti Myllykangas Lepatiittos² 22.27, 42) Harri Mäkelä Vammalan Kuntourheilijat ry 22.29, 43) Janne Valkama Pori Energia 22.32, 44) Jari Jokela PVLOGLE 22.37, 45) Nevanpää Matias Satshp ensihoito 1 22.38, 46) Niko Peltomaa Team Rahola 22.39, 47) Konrad Lewandowski Suomen Ilmailuopisto 22.40, 48) Jussi Rantanen Mainiot mailerit 22.41, 49) Riihimäki Juha Posiva Kivikengät 22.46, 50) Liisi Hentonen LaSa 22.48, 51) Riina Tainio Euramet Oy 22.58, 52) Markku Rosten LähiTapiola Lännen 23.05, 53) Arto Väkiparta APK-maratoonarit 23.06, 54) Riku Rantanen Patrian Nandit Linnavuori 23.09, 55) Tanja Etu-Huitti Finnish Marathon Runners 23.16, 56) Rebecca Kaikkonen Valmet Automotive 23.17, 57) Markus Ketola Pub Keidas 23.19, 58) Rebecca Kaikkonen Valmet Automotive 23.23, 59) Joakim Fast Cimcorp 23.29, 60) Henri Hakulinen Team Norski 23.37, 61) Marja Reilimo Team Raju 23.43, 62) Jenny Mannonen Karhunkaatajat 23.45, 63) Ilkka Ketola Lastenklinikan laahustajat 23.51, 64) Aapo Staff NORSK STAFF 23.52, 65) Janne Autero Artelli Keittiöt Oy 23.58, 66) Miikka Takalo Rauman Palomiesurheilijat ry 24.03, 67) Jaana Thorström Finnish Marathon Runners 24.07, 68) Teemu Lämsä Terveystalo Pori 24.08, 69) Janne Laitila PSYL 24.13, 70) Anne Babb Hyde Park Run Club 24.16, 71) Silja Valtola Mikkelin Kilpa-Veikot 24.17, 72) Petri Kulmala Ulvilan Pesä-Veikot 24.23, 73) Arja Tankka Häjyt Flikat 24.31, 74) Niina Malmila Omaa Voimaa 24.34, 75) Piia Kaaresmaa Tarmon tytöt 24.35, 76) Tommi Rantala Miesten kesken! 24.37, 77) Maija Koskio Ulvilan Vikkelät 24.39, 78) Priska Peltomaa Louhen Ladyt 24.44, 79) Terhi Männistö Nakkilan Vire kuntoilijat 25.03, 80) Saku Junnikkala Boliden Harjavalta 25.15, 81) Heidi Turtola Lastaamo 25.20, 82) Samppa Hamina Preiviikin Kirin Pantterit 25.26, 83) Emmi Patrikainen Nakkilan Vire 25.33, 83) Samuel Kiviharju Team Äkkilähtö 25.33, 85) Sini Kouri Porin prikaati 25.42, 86) Lotta Katajapuu-Rutanen Minions & Co 25.43, 87) Joel Haapalainen Logistikas Oy 25.44, 88) Hovi Petri TVO #oikeenlaistakemiaa 25.45, 89) Toni Åkerström Outotec 25.50, 90) Carita Koivula-Pukkila Farmitiimi 25.54, 91) Fanni-Maria Jäniskangas Pomarkun lukio 2 26.00, 92) Maarika Taipalus Virkut /EPSHP 26.04, 93) Aki Takaluoma VEHO SEINÄJOKI 26.07, 94) Suvi-Ester Koivisto One way to Heaven 26.10, 94) Emilia Palomäki Western Part O&Ski Club 26.10, 96) Aki Aaltonen Kone Hissit 26.12, 97) Pertti Laakso Paperimassan Tuhoajat 26.13, 98) Lauri Pöyhönen HEVI kivitalot 26.16, 99) Maija Penttilä Priimaa Pukkaa 26.17, 100) Tommi Virkki Inter Truncus 26.19, 101) Aki Gröndhal Ahlaisten Urheilijat 26.27, 102) Johanna Manner TT Treenitehdas 26.32, 103) Kati Lappalainen Scandic Ikaalisten Kylpylä 26.34, 104) Jaakko Lehtonen My little pony riders 26.46, 104) Leino Miia Team Päikkäri 26.46, 106) Anttoni Korpivaara Suomen Ilmailuopisto 26.52, 107) Pasi Maunumäki Corenso 26.55, 108) Tuija Latva Puujalat 27.01, 109) Sera Martikainen Kuukkarin Kortteeri 27.02, 110) Teemu Hakanpää AK-6 27.12, 111) Olli Kujansuu Vatajankosken Sähkö 27.17, 111) Loviisa Palonen Synnäriteam 27.17, 113) Jukka-Pekka Kalli Cimcorp 27.22, 114) Danuta Jaakkola 5up 27.24, 115) Ansku Ruusunen Team FitStop 27.25, 116) Tiina Peltonen JUJO TEAM 27.28, 117) Ville Mattila Slowrunners 27.38, 118) Johanna Uurasmaa EPLL uki 27.39, 119) Antti Venäläinen Suomen Ilmailuopisto 27.40, 120) Tinja Uusitalo Eurajoen kunta 27.42, 121) Rikkonen Tia-Maria Satshp ensihoito 2 27.44, 122) Timo Virtanen Kaasmarkun WPK 27.48, 123) Ville Taina PomUra 27.51, 124) Miikka Satama Suominen Kuitukankaat 27.53, 125) Niko Pihlajamäki Vatajankosken Sähkö 27.56, 126) Köykkä, Anna Ercan´s Angels 27.57, 127) Saku Koivusaari Nakkila Works 28.01, 128) Jukka-Pekka Raita Lastaamo 28.06, 129) Marjut Puputti-Laurila Palstakallion pinkojat 28.11, 130) Hannakaisa Mäkitalo Team Telaketju 28.16, 131) Satu Valtonen Eurajoen OAJ 28.21, 132) Miina-Maria Lukkari Liike on lääke 28.25, 133) Matti Huhtala Suomen Ilmailuopisto 28.27, 134) Johanna Suokanto Rauman kaupunki 28.30, 135) Osku Honkanen ESHT 28.32, 136) Tero Salonen Eurajoen OAJ 28.36, 137) Jonna Halminen Eurajoen kunta 28.37, 138) Marjut Kiuttu PoSa 28.52, 139) Hanni Sarvijärvi Teemu ja tytöt 28.53, 140) Taneli Puustinen Suomen Ilmailuopisto 29.09, 141) Anne Kopra Hyvät tuhkat 29.12, 142) Ekholm Terhi Satasairaala viestittäret 29.17, 143) Julie Riitahuhta Nyks 29.21, 143) Veikko Torkkeli Rakennustyöt Ville Kauppi Oy 29.21, 145) Eetu Mäki Uudenkoiviston VPK 29.23, 145) Jani Ranne Cimcorp 29.23, 147) Taina Vehmanen Matias Marttinen 82 29.42, 148) Jonna Mäkivaara Kellahden Kunto/ Team M 1 30.07, 149) Heli-Maria Hermonen Kirran Katkokävelijät 30.12, 150) Vesa Törölä Boliden Harjavalta 30.14, 151) Sami Paunikallio BMH Technology Oy 30.23, 152) Frans Malmberg Suominen Kuitukankaat 30.26, 153) Laura Sookari Tulkkilan Tiput 30.43, 154) Silvennoinen Maaria Leikkurin Nopeet 30.44, 155) Hanna Hyrsky Vesalan työväen kävelijät 30.48, 156) Anne Mäki Satakunnan käräjäoikeus 30.58, 157) Anssi Laukkarinen TAU Rakennustekniikka 30.59, 158) Henna Smedroos Preiviikin Kirittäret 31.08, 159) Niina Vuorela Suomen Euromaster 31.09, 160) Antti Lammi Hero-juoksutiimi 31.35, 161) Virpi Luoma NTK Keisarinnat 31.36, 162) Eeva Ylänen Viasveden Pullukat 31.45, 163) Maria Lehtonen Pomarkun lukio 31.59, 164) Satu Halava Kosken Kuohu 32.11, 165) Suvi Tanninen Sisäpiiri 32.21, 166) Ida-Maria Viinamäki Eurajoen kunta 32.48, 167) Sanna Mannila Rauman kaupunki 32.56, 168) Matti Heiskala Noormarkun VPK 34.00, 169) Jasmiina Tiejoki TVO Sähkösääret 34.12, 170) Naana Salo Terveystalo Pori 34.25, 171) Taru-Tuulia Astala Kipakat 36.16, 172) Ilkka Vanhatalo Team Otso 36.42, 173) Ana Poljak Klaric Lehmihenkilöt 37.40, 174) Juha Hatanpää Leineperin pelimiehet 37.50, 175) Timo Katila Ankkuripuiston Kunto 38.00, 176) Pia Heikkilä Futismutsit Tove08 41.18,